esa web tasarım logosu

Rulman Web Sitesi

Rulman Web Sitesi - Rulman Web Tasarımı Fiyatı - eSa Web

Rulman web sitesi ihtiyacı olanlar için hazır rulman web tasarımı fiyatı eSa’da. Rulman İnternet sitesinde uygun fiyat ve hızlı teslimat. Rulman web sitesi içeriği bizim tarafımızdan düzenlenmektedir. Verilen fiyat anahtar teslim fiyatıdır. WordPress altyapısı sayesinden Admin panelli, SEO uyumlu ve içerik bilgi giriş çıkışına uygundur.

Rulman üreticiler için özenle hazırlayacağımız web sitesinde firmanızın için gerekli fotoğraflar ve bilgiler temin edildikten sonra oluşturulmaya hemen başlanır. Üst kısımda bulunan beni istediğiniz şekilde düzenlenir. Logonuz yoksa tarafımızdan ekstra olarak talep edebilirsiniz. Banner arka planında bulunan ek Rulman resimleri işletmenizin fotoğrafları ile değişebilir. Hemen üzerinde yayınlanan logo ve yazıları da dilediğiniz şekilde değiştirilebilir. Altında bulunan 3 adet kayan resim yine istenilen resimlerle değişebilir.
Rulman Web Sitesi
Neler üretiyoruz kısmında yer alam adam resimleri yerine üretilen ürünlerin resimleri koyularak akabinde açıklama kısmına geçilebilir. Foto galeri bölümünde 6 adet fotoğraf bulunmaktadır. Üzerine ki büyüteç resmine basıldığında büyümekte, zincir resmine basıldığında açıklama yazısına yönlenmektedir.

Firmanız ile alakalı müşteri görüşleri ve haber kısmında dilediğiniz zaman güncellenebilir. Bir altında ekibim kısmı bulunmaktadır. İsteğe göre kaldırılabilir veya düzenlenebilir. Çalıştığınız markalar kısmı ise isteğe bağlı oluşturulur.

Rulman Web Tasarımı

Rulman Web Sitesi Özellikleri

Hazır rulman İnternet sitesinin demosunu görebilmek için lütfen canlı destek aracılığıyla veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurunuz.  Aklınıza takılan sorularda bizimle rahatlıkla irtibat kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar