esa web tasarım logosu

Redüktör Web Sitesi

Redüktör Web Sitesi - Hazır Redüktör Web Tasarımı - eSa

Redüktör web sitesi ihtiyacınız mı var? Firmalar için özenle hazırlanan hazır redüktör web tasarımı eSa’da seni bekliyor. Redüktör İnternet sitesi ihtiyacı olanlar için hazırladığımız web tasarımı 1 hafta içerisinde hazırlanabilir. İlk sene ücretsiz hosting ve alan adı sayesinde ekstra ücret talep edilmez. Web sitesi hakkında daha fazla bilgi aşağıda bulunuyor.

Site duyarlı tasarıma (tüm cihazlarla uyumlu görüntü) sahip olmaktadır. En üstü çubukta sosyal medya hesaplarınız linki yer almaktadır. Sağ kısmında üzerine tıklandığında arama yapılabilen telefon numarası ve yine üzerine tıklandığında mail to özelliği bulunur. Logonuz sol üst köşede gösterilir, sağında dileğiniz şekilde değiştirebileceğimiz menü var. Sayfanın alt kısmına inerken menünün yapışkan özelliği aktif olur. Ve sayfanın üs kısmında sabit kalır.
Redüktör Web Sitesi
Redüktör firmaları için hazırlanmış İnternet sitesinde 3 resimli slaytta fabrikanız veya ön plana çıkmasını istediğiniz ürünler görüntülenebilir. “Tüm Ürünlerimizi Görmek İster Misiniz?” yazısı ve hemen tıklayın yazısı kaldırılabilir/değiştirilebilir. Başlıca ürünlerimiz kısmında 3 veya 9 adet resim konulabilir. Fabrika içi resimlerinizi yine ana sayfada sergilenebilir. Firmanızda yapılan toplantı, etkinlik veya fuar tanıtımları burada sergilenir. Üzerine tıklandığında açıklama yazısıyla beraber fotoğraflarda yer alabilir.

Redüktör Web Tasarımı Özellikleri

  1. Tüm cihazlarla uyumlu çalışan duyarlı tasarım
  2. Dilediğiniz zaman resim veya haber girebileceğiniz admin paneli
  3. Tıkla ara ve tıkla mail gönder özelliği
  4. Tasarımda yapılan tüm resimler değiştirilebilir.
  5. Dilediğini zaman değiştirilen slayt
  6. İletişim sayfasında Google maps ve iletişim formu özelliği
  7. İlk sene ücretsiz alan adı
  8. İlk sene ücretsiz barındırma ve güncelleme hizmeti
  9. 10 adet e-mail adresi

Redüktör Web Sitesi ihtiyacı olanlar için uygun fiyatla hazırlanmış olan paketi sakın kaçırmayın. En üst kısımda yer alan sosyal medya hesapları firmanız tarafından artık şart hale gelmiştir. Dilerseniz sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar