Mamak Web Tasarım

Ankara Mamak web tasarım ajansı olarak sizlere İnternet sitesi yapıyoruz. Mamak’ta web sitesi yaptıranlar ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer ki yorum yoksa ilk yorumu siz yaparak diğer müşterilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Neden Mamak’ta Web Tasarım Yapıyoruz?

Öncelikle belirtmek gerekir ki önüne gelen yerden web sitesi yaptırmamak gerekir. Artık günümüzde kasap dükkanın kapısında bile “web sitesi yapılır” yazmakta. Bu çok iyi tanıdığınız veya çok güvendiğiniz birisi ucuz yapıyor olabilir, ancak yaptırdığınız sitenin size hiç bir faydası olmayacağını unutmayın. Özellikle Mamak ve çevresinde ki mağazaları incelediğimde aynı cadde üzerinde, aynı ürünü satan birden fazla mağaza bulunmaktadır. Örneğin avize satıyorsunuz ancak rakipleriniz olduğu için satışınız çok düşük. Günümüzde özellikle yeni tanışmış aileler evlerinin önündeki caddeyi gezmeden önce, Google mapsi açıp benim işletmeme kayıt olan mağazaları inceliyorlar. Daha sonra dükkanın web sitesine girerek ürünlerini inceliyorlar. Bu aşamada hem web tasarımın önemi hem de güncelliğin önemini anlıyorsunuz. Mamak web tasarım olarak amacımız mağazanızı veya dükkanınızı müşterilerinize doğru bilgiler vererek, güncel bir şekilde tanıtmak.
Mamak web tasarım sitesi

Mamak’ta Yapılan Web Sitesinde

  1. Ücretsiz barındırma ve teknik destek (1 sene)
  2. Ücretsiz .com alan adı (1 sene)
  3. 5 kilit web sayfası
  4. Google haritaya kayıt
  5. Google benim işletmem üzerinden ücretsiz web sitesi
  6. Google benim işletmem üzerinden güncel bilgiler

Web sitesine giriş yapılacak ürünler müşterilerimiz tarafından yapılır.

Mamak Web Tasarım Fiyatları

Yukarıda sıralanmış olan maddeler dahil olmak üzere en uygun web sitesi ücretimiz 990 TL’dır. Sayfaların çoğalması veya azalması, girişi yapılacak ürünlerin çokluğu fiyatı artırır. Ancak emin olun Mamaklılar için oluşturduğum bu güzel paket yeterli olacaktır. Potansiyel müşterileriniz web sitenizden gerekli bilgileri aldıktan sonra mağazanıza emin adımlarla gelecektir. Tabi ki bu hizmetin karşılığını da fazlasıyla alacaksınız.

Mamak Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmalar için profesyonel web sitesi çözümleri sunuyoruz. SEO uyumlu, süper hızlı, özgün tasarımlı ve reklam yapmak için web tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyacınız olan her içeriği ve görsel özenle hazırlıyoruz. Ancak başta uyarmamız gerek yüksek kazanç getirecek olan siteler daima yüksek fiyatla satılır. Çünkü emeği paha biçilemez.

Yorum yapın