esa web tasarım logosu

Sosyal Medya Paketleri

Sosyal Medya Paketleri - En Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Paketler

Sosyal medya paketleri ile Türkiye’de İnternet’in önemini anlamaya başlayan firmalar sosyal medyayı daha aktif bir şekilde kullanmayı tercih ediyorlar. Çünkü normal web sitelerinden daha çok Instagram tercih ediliyor ve marka bilinirliği açısından oldukça önem arz ediyor. Düzenli olarak paylaşım yapan hesaplarda daha çok beğeni ve paylaşım olanağı olmaktadır. Önemli olan nokta insanların duygularına değinecek tasarımlar ve videolar üretebilmektir.
Sosyal Medya Yönetim Paketleri

Sosyal Medya Paketleri Satın Alındıktan Sonra

  1. Yaptığınız iş hakkında detaylı bir şekilde tarafınızdan bilgi alınır.
  2. Logo, açıklama yazısı ve kapak fotoğrafları düzenlenir. (Hesaplarınız yoksa tarafımızca Instagram ve Facebook hesaplarınız açılır.)
  3. Seçilmiş mevcut ürünleriniz veya hizmetleriniz belirlenerek plan yapılır.
  4. Seçtiğiniz sosyal medya yönetim paketi göz önünde bulundurularak 1 aylık paylaşım haritası oluşturulur.
  5. Tüm bu işlerler bittikten sonra paylaşım yapılmaya tarafımızca başlanır.

Paylaşım yaparken ön önemli unsurlardan bir diğer ise açıklama kısmı ve etiket seçimidir. Ürünleriniz insanları fotoğraflarla veya videolarla cezbederse kısa zamanda sonuca gidebilirsiniz.

Sonrası

Sosyal Medya Paketleri birini satın aldıktan en fazla 3 ay sonra Sosyal medya reklam danışmanlığı hizmetimizden de yararlanma zamanınız gelmiştir. Instagram ve Facebook reklamları müşteri potansiyelinizi hedefli bir şekilde arttırmak için ekstra önemlidir. Sosyal medya hesaplarınızla düzenli olarak paylaşım yapıldığında ve takipçi sayınız belirli bir seviyede artış göstermeye başladığında reklam için uygun zaman geldiğini anlayabilirsiniz.

İşiniz İnternet Dünya’sına ilk adım için sosyal medyanın çok önemli olacağını bizzat kendi gözlerinizle şahit olacaksınız.

Benzer Yazılar