İletişim


Home Ofis:  Durali Alıç Mh. 956. Cd. No:5 Mamak/ANKARA – eSa Web Tasarım

E-mail: bilgi@esa.gen.tr

Tel: +90 (545) 475 7677

Görüşme Talebi

[booking]

Web sitesi yaptırmak istediğiniz firmalarla iletişiminizin çok iyi olması çok önemlidir. Yaptırmak istediğiniz sayfanın nasıl olduğunu anlatmak ve anlamaları çok önelidir. Örneğin siteniz olsun istiyorsunuz ancak nasıl yapılması gerektiği hakkında en ufak bir fikriniz yok. Bu durumda işiniz için ihtiyacınız olan İnternet sitesini planlamak ve oluşturmak web tasarım firmasına düşer.

Örneğin müşterilerinize hizmet sunuyorsunuz. Bu durumda web sitenizin sunduğunuz hizmeti en iyi şekilde tanıtma ve reklam vermeye hazır halde olması gerekmektedir. Web sitenizi yapıp bir köşeye çekilmek yaptığınız yatırımın heba olmasına sebeptir. Bu nedenle müşterilerinizi web sitenize çekmeyi reklam ile sağlamak gerekiyor. Daha sonra ikna kabiliyeti yüksek kişiler tarafından yazılar veya sloganlar işinize direkt olarak etki edecektir. Bunu paranızın karşılığını tamamen almanız demektir.

Veya malzeme üretimi yapıyorsunuz. İnternet üzerinden toptan veya parkende olarak satmaya karar verdin. Bu yüzden e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsun. Mevcut müşterilerini web siten üzerinden satış yaptırmak için yönlendiriyorsun. Ancak daha fazla müşteri için nasıl olması gerektiğin hakkında bir fikrin yok. İşte bu anda firmayla iletişimin çok önemli olduğunu unutmayınız.

esa.gen.tr’yi seçen çoğu müşterimiz çalıştıkları firmaya ulaşamadıkları, yaptırması gereken işlemleri yaptıramadıklarını ve ertesi sene sitelerinin kapandığını belirtiyorlar. Bu yüzden seçtiğiniz firmayla iletişiminiz çok önemlidir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/esagen/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/esagen/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275