2006 yılında web tasarım ve SEO sektörüne giriş yaparak İnternet Dünya’sında ki yerimizi aldık. İlk olarak e-ticaret sektöründe faaliyet gösterip ilk olmanın verdiği güçle güzel işler başardık. 2009 senesine kadar başarılarımızı çeşitli firmalar bünyesinde çalışarak devam ettirdik.

2010 senesinden Ankara Sincan’da ilk resmi ofisimizi açtık. Bir sene sonra ofise ihtiyacımız olmadığını anlayıp home office tarzı çalışarak hizmetlerimizi devam ettirdik. 2019’un sonlarında İvedik OSB.’deki yeni ofisimize geçerek kurumsallaşma adı altında tekrar bir araya gelmiş bulunmaktayız.

eSa Web Tasarım’ın Sunduğu Hizmetler:

  1. Kurumsal Web Siteleri
  2. E-ticaret Siteleri
  3. İnternet Reklam Danışmanlığı
  4. Arama Motoru Optimizasyonu
  5. Dijital Baskı Hizmetleri
  6. Sosyal Medya Yönetimi
  7. Video ve Resim Çekimi
  8. Video Reklam Kurgulama ve Oluşturma

8 ana başlık altında Ankara’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli, hızlı ve dürüst ilkelerini kendimize amaç edinerek çalışıyoruz. Vizyonumuzu genişleterek başta Ankara daha sonra tüm Türkiye’ye ihtiyacı duyduğu kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.

Sizlerde eSa Web Tasarım’la çalışarak ailemizdeki yerinizi alabilirsiniz. Uygun fiyatla kaliteli web tasarım hizmetinin Ankara’da tek adresiyiz.


İnternet kullanıcının İnternet sitesine erişim sağlayabilmesine ve sayfaları arasında gezinti yapabilmesine yardımcı olan tasarımda detaylar çok önemlidir. İşlevsel kategori sistemiyle site içerisinde gezintilerin basitçe gerçekleştirilebilir olması gerekir. Bununla birlikte bir web sitesi tasarımı mutlaka SEO uyumluluğuna sahip olmalıdır. Arama motorları tarafından düzenli olarak güncellenen SEI kriterlerine göre teknik detayları barındırıyor olması gerekir. Kullanıcı deneyimini arttırmak amaçlı olarak gelişen teknolojiye göre yenilenen bu kriterlere uyum için SEO desteği çok önemlidir. Yüksek ziyaretçi ortalamalarının yakalanması ve kalıcı ziyaretçiye sahip olabilmek için SEO uyumlu bir tasarım şekillendirilmelidir. Bu noktada da güncel SEO kriterlerine uyumlu ve aynı zamanda da yüksek kullanıcı deneyimi sunabilmek için profesyonel çalışma yapılmalıdır.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Her geçen gün hızla gelişen teknolojiyle birlikte mobil uyumluluk her alanda olduğu gibi web sitelerinde de önem taşıyor. Bir İnternet sayfasının mobil uyumluluğu ancak tasarımının mobil uyumlu olmasıyla mümkün olur. Günümüzde SEO kriterleri açısından da mobil uyumluluk en temel faktörlerden birisi haline geldi. Mobil uyumluluğu kullanıcıların mobil cihazlarından da web sitesinde rahatlıkla gezebilmesi ve içeriğe kolayca ulaşabilmesidir. Bu nedenle de her internet platformunun tasarımının mutlaka mobil uyumluluğa sahip olması gerekir. Mobil uyumlu web sitesi tasarımı sayesinde mobil kullanıcıları da yakalayabilmek mümkündür. Mobil cihazda sayfaların rahatça açıldığı, içeriğin rahatça görülebildiği/okunabildiği bir tasarım önemli bir fark oluşturur.