Sosyal medya yönetimi için Ankara’nın ve Türkiye’nin en iyi ajansına buyurun. Profesyonel sosyal medya danışmanlık paketleri eSa’da.

Sosyal Medya Nedir?

Kullanıcının kendi ürettiği makaleyi, resmi veya videoyu diğer insanlarla hiç bir kısıtlama olmadan paylaşabildiği ağın adına denir. Kısaca kullanıcı kısıtlanmaksızın paylaşım yapılabilen her yere sosyal medya diyebiliriz.


Sürekli gelişen İnternet sektöründe kullanıcılara ve müşteriler ulaşmanın farklı yöntemleri mevcuttur. İlk zamanlarda site içeriği, Google reklamları, video reklamlar ve SEO ile başlayan maceramız daha sonra sosyal medya reklamları ile devam etmektedir.

Şu anda en çok bilinen Instagram ve Facebook’da reklam vermekten daha çok ihtiyaç duyulan paylaşım yapılmasıdır. Bizde danışmalık hizmetini değerli müşterilerimize profesyonel olarak sunuyoruz. Çünkü sürekli gelişen İnternet sektörünün takibi gittikçe zorlaşmakta ve firmalar için yük olmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç meselesine dönen bu mecrada müşteri potansiyeli çok fazla olmaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızda işinizin ehli olduğunuzu çektiğiniz fotoğrafların sunumuyla, yapılan kısa tanıtım videolarıyla belli etmeniz gerekiyor. Instagram’da daha fazla takipçiniz olması için yapılan etiketlemeden, yazılan yazıdan ve içerik kalitesine kadar bir çok etken bulunmaktadır.  Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini eSa Web Tasarım’a bırakıp arkana yaslana bilirsin.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Sosyal Medya Yönetim Paketleri

Başlangıç paketinde Facebook ve Instagram hesaplarınız olmasa dahi tarafımızca hesaplarınız açılarak hemen paylaşım yapmaya hazır hale getirilir. Her bütçeye uygun sosyal medya yönetim paketleri hazırladık. Dilerseniz ihtiyacınıza yönelik olarak size özel medya paketi oluşturabiliriz. Bu sayede firmanız için İnternet’e doğru bir adım atmakla başlayabilirsiniz.

  • Post Tasarım (Resim) : Instagram ve Facebook üzerinden paylaşılabilen firmanıza özel özgün resimler tasarlıyoruz.
  • Story Tasarım (Resim) : Instagram ve Facebook yayınlanabilen maksimum 15 saniye gösterilebilen resimli paylaşım.
  • Video Post : Maksimum Instagram ve Facebook  hesabınızda paylaşılacak olan maksimum 60 saniye paylaşılabilen video alanıdır. (Hazırladığımız videolar 20 ile 30 saniye arasında olmaktadır.)
  • Video Stroy: Facebook ve Instagramda paylaşılabilen maksimum 15 saniye uzunluğunda videodur.
  • Özel Günler İçin Paylaşım: Bayram, kutlama veya özel günler için hazırlanmış video veya resim görselidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı?

Hesaplarınızı doğru marka isimleriyle seçtikten sonra açıklama kısımlarının doğru ve etkili bir şekilde yazılması çok önemlidir. En az 150 harflik doğru bir açıklama girişi yapmadıysanız sosyal medya hesabınızın olmasına hiç gerek yok. Çünkü sayfanıza giriş ekranı en önemli ve en can alıcı kısmıdır. Giriş ekranında varsa web sitenizin de bulunması markanız için yerinde olur. Çünkü artık İnternet Dünya’sına giriş yaptınız ve müşterilerinizi her dalda etkilemeniz ve ulaşmanız kaçınılmaz olarak sizi üst seviyelere taşıyacaktır.

Web sitesi ihtiyacınız varsa size uygun paketi seçmek için burayı tıklayınız.

Eğer ki mevcut logonuz yaptığınız işi ve isminizi yansıtmıyorsa emin olun kullanıcıların aklında kalıcı olmayacaktır. Logonuz aslıda marka isminizin görsel halidir ve özgün olması gerekmektedir. Herhangi bir yerde isminizde değilde logo resminiz geçse dahi müşterilerinizin sizi tanıması olasıdır.

Görsel tasarımlarda genellikle canlı renkler kullanılmalı ve renklerin anlamları kullanılarak etkileyici olunmalıdır. Örneği bir ürün fotoğrafı paylaşmak müşterinin dikkatini çekmeyebilir. Lakin beyaz bir zemin üzerinde ürününüzün fotosu, uyumlu bir slogan ve uygun fiyatla görsel zenginleştirildiğinde daha çekici hale getirilebilir.

15 saniyelik story video hazırlanması bir nevi müşterileri bilgilendirme servisiyle aynı orantıda olur. 15 saniyede ne kadar çok şey anlattığınız değil, vurgulanan videonun ne kadar akılda kalıcı olduğudur. Mevcut ürünlerinizde indirim yaptığınızda bu 15 saniyelik videoda etkili bir şekilde takipçilerinize duyurabilirsiniz. Veya reklam danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak sosyal medya yönetim hizmetinizi büyük ölçüde faydalı hala getirebilirsiniz.