esa web tasarım logosu

Karagöz Otomotiv Web Sitesi Yapıldı

Karagöz Otomotiv Web Sitesi Yapıldı - eSa Web Tasarım

Karagöz Otomotiv Web Sitesi projesi yapılarak teslim edilmiştir. Müşterimizin isteği üzerine devamlı güncellenebilir WordPress İnternet sitesi oluşturuldu.

Müşterimiz mevcut web sitesini yaptırdığı yerin ciddiyetsiz oluşu nedeniyle tarafımızla görüşme kararı almıştır. Web sitesinde yer yer mobil uyumunda ve grafiksel olarak sorunları bulunmaktaydı. Çalıştığı web tasarım firmasına başvurduğunda çeşitli bahanelerle ulaşım sorunu yaşıyorlardı. Yapılan siteyi inceledikten sonra ve müşteri isteklerini görüştükten sonra kendi yaptığımız WordPress temasını kullanmakta karar kıldık.

Yeni siteyi oluşturmaya başlamadan önce fotoğraf ve yazı eksikliğinin var olduğunu biliyorduk. İşe başlamaya yeni fotoğrafları çekmeye ve makaleler yazmakla başladık. Muzaffer bey ve Gül hanımın istekleri doğrultusunda web sitesinin ana taslağını hazırlayarak kendilerine sunduk. Bu aşamadan sonra müşterilerimiz ve bizim açımızdan işimiz daha da kolaylaştı. Logolarının kalitesiz bir şekilde olduğundan dolayı tarafımızca yeniden yapıldı. Daha sonra sayfanın üst kısmında bulunan menüde hangi sekmelerin olmasına karar verildi. Ana sayfanın üst kısmında 3 adet slayt banner isteniliyordu. İlk bannerda Karagöz otomotiv bir resmi açıklayıcı bir bilgi yer aldı. İkinci bannerda müşterilerine sundukları hizmetler, son bannerda ise anlaşmalı sigorta şirketleri yer alıyor. Muzaffer beyin bize ilk vurguladığı kısım anlaşmalı olduğu sigorta firmalarını ön planda tutmak istemesiydi bizde ana sayfaya kayan fotoğraflar şeklinde geçirmek istedik. Hemen altındaysa refaransları aynı şekilde oluşturduk.

karagöz otomotiv web sitesi yapıldı

Hakkımızda, hizmetlerimiz, galeri, referanslar ve iletişim sayfalarını oluşturduktan sonra site yapımında son rötuşlar için çalışmaya başladık. Mobil görünümde istenilen tıkla ara ve tıkla adres tarifi al düğmelerini oluşturduk sonra sitenin görünüm kısmını tamamen bitirdik.

Karagöz Otomotiv Web Sitesi yapımında Muzaffer bey istediği değişiklikleri söyledikten sonra web sitesini aktif ettik. İşimiz tabi ki bitmedi. SEO uyumu ve site kullanabilirliği için resimlerin optimize ettik. Google yönergelerini izleyerek siteyi hızlandırdık. 1 sene ücretsiz teknik destek hizmetimiz bulunduğu için siteyi her gün takip etmekte ve yedeklerini almaktayız.

Karagöz Otomotiv Web Sitesindeki Yenilikler

Sizde ihtiyacınıza göre web sitesi yaptırmak istiyorsanız eSa Web Tasarım’ı seçebilirsiniz. https://www.karagozotomotiv.com.tr/

Benzer Yazılar