esa web tasarım logosu

Logo Tasarım Fiyatları 2020

Logo Tasarım Fiyatları - eSa Web Tasarım

Logo tasarım yaptırmak isteyenler için 2020 logo tasarım fiyatları eSa’da. Ankara’da benzersiz logo tasarımı yaptırmak için sipariş verin. Logo tasarım fiyatları 2020 senesinde de eSa Web Tasarım’da çok uygun.

İhtiyacınız veya bahaneniz ne olursa olsun biz buradayız. Akılda kalıcı bir şekilde logonuzu tasarlıyor ve beğeninize sunuyoruz.

Logo Tasarım Aşamaları

  1. Sepete ekle kısmına basarak siparişinizi veriyor ve ödemenizi yapıyorsunuz.
  2. Biz sizi arayarak firma isminizi, yaptığınız işi ve istediğiniz renkleri öğreniyoruz.
  3. 1 hafta içerisinde 3 adet ön tasarım oluşturup size sunuyoruz.
  4. İçerisinden istediğinizi seçiyorsunuz veya değişiklik istiyorsunuz.
  5. Revizyona giren logonuz en geç 3 günde tarafınız sunulur.
  6. Son olarak pdf, psd ve png olarak tarafınıza teslim edilir.

Uygun Logo Tasarım Fiyatları

199 TL’ye  logo tasarımı yaptırdıktan sonra dilerseniz web tasarımı, broşür veya kartvizit tasarımını da tarafımıza yaptırabilirsiniz. Bu şekilde tüm tasarım işlerinizi tek bir firmaya yaptırmış, zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz. eSa Web tasarım paketlerini incelemek için tıklayın.

Web sitenizde, kartvizitinizde, kataloğunuzda veya YouTube kanalınızda kurumsal firma logosu büyük önem taşımaktadır. Kağıt veya web üzerinde genellikle sol üstte bulunan simge, dikkat çekici ve akılda kalıcı olması sizi piyasada 1-0 önde başlatır. Kurumsal kimliğin öncüsü logo tasarımları genelde 2 renk olarak hazırlanır. Büyük firmaların logolarını dikkatlice incelediğinizde aslında az buçuk neye ihtiyacınız olduğunuzu anlarsınız.

Logo örnekleri, daha fazla bilgi ve ücretsiz logo sahibi olmak için burayı tıklayın.

Benzer Yazılar