Logo tasarım ihtiyacı olanlar için örnekler ve fiyatları. Ankara’da kurumsal kimlik için gerekli olan logonuzu tasarlıyoruz. Bütçenize uygun ücretle logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız sizlerde kampanyamızı kaçırmayın.

Profesyonel ve kaliteli logo tasarımı ile sizler de kurumsal kimliğinizi daha iyi noktalara taşıyabilir ve en azıdan insanların ilgisini çekebilecek bir logo ile İnternet Dünya’sında yerinizi alabilirsiniz. Her kurumun ve her firmanın kendine ait bir logosu vardır. Bu sayede kurumsal kimliği net bir şekilde ortaya koyarak sektörde o şekille tanınmaktadır. Dikkat ederseniz logo değişikliği firmalar tarafından çok fazla tercih edilmez. Çünkü o sektörde uzun süredir hizmet veren markalar başka bir kimliğe sahipmiş gibi insanların karşısına çıkmak istemez ve bu riski almak da gerçekten anlamsız olacaktır.

Kurumsal logo tasarımı için sizler de firmamızdan yardım alabilir ve dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fark yaratan bir çalışma istediğinizi biliyoruz ve eğer aklınızda olan tasarımı bizlere daha net bir şekilde aktarabilirseniz, size en uygun ola logoyu da kısa sürede teslim edebiliriz. Unutmayın ki akılda kalıcı logo demek firmanızın bir adım önde başlaması demektir.

 

Örnek Logo Tasarımları

Logo Tasarım Örnekleri

Kedin firmamız ve oto galeri firması için tasarımını yaptığımız örnek logoları incelerseniz. Aralarındaki benzerlikleri görebilirsiniz. Tasarladığımız logolarda genelde 2 renk kullanarak güzel hale getiriyoruz. Firmayla ilgili bir imaj seçerek akılda kalıcı olmasını sağlıyoruz. Örneğin web tasarım logosunda bir yüz kullandık ve slogan olarak “İnternet Dünya’sındaki Dijital Yüzünüz” olarak tamamladık. Araba galerisi logosunda ise yarım araba resmi çizerek logoya ilk bakıldığında arabalarla alakalı bir firma olduğunu anlattık. Yazının sol tarafında ise i ve o harflerini aynı kareye sığdırarak firmanın iconu haline getirdik.

Logo örnekleri bu sayfa üzerinden inceleyebilir ve bu işte ne kadar iyi olduğumuzu sizler görebilirsiniz. Logo çalışmalarında kurumlarınızın önüne geçmemesine dikkat ediyoruz çünkü bu aşamada asıl tanıtılmak istenen markadır ve logonun fazla ilgi çekici olması da markayı geri plana itecektir. Daha samimi ve daha şık bir tasarım ile birlikte amacımızı ulaştığımızı düşünüyoruz ve revize çalışmaları ile de sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılayacak tasarımı da sunuyoruz. Ekonomik rakamlar ile bu işi yapan çok sayıda firma var fakat işin kalitesine ve logo tasarımlarına bakıldığında pek de iç açıcı çalışmalar olmadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

En İyi Logo Örnekleri

Çalışmalarımızı daha yakından takip ederseniz eğer sizler de kaliteyi daha net bir şekilde görebilirsiniz, üstelik bizden bu iş için hizmet alan firmaların da sektörde ne aşamada olduklarını görmeniz şart.

Ekibimize güveniyoruz ve tasarım aşamasında özel olarak tercih ettikleri programlar sayesinde bu işi daha profesyonel ve daha seviyeli bir noktaya getirdiklerini de belirtmek gerekiyor. Sizler de kurumlarınızın ilk aşamada tanıtımlarını bu tarz çalışmalar ile gerçekleştirebilir ve en azından akılda kalıcı bir logoya sahip olabilirsiniz.

Web tasarım kategorisinde yer alan ve ekstra hizmetler olarak da bilinen logo tasarım çalışmaları için iletişim numaralarımız sitemizde yer alıyor ve gün içerisinde dilediğiniz zaman bizlere ulaşabiliyorsunuz. Aklınızda bir tasarım olabilir, ya da bu işi bizlere güvenerek teslim edebilirsiniz, bizim için fark eden bir durum yok, her aşamada sizin hoşunuza gidecek ve markanızı en iyi şekilde teslim edecek bir çalışma hazırlıyor ve web sitelerinize sunuyoruz.

Bu konuda hizmet veren diğer firmalar ile kıyaslama yapabilir ve hem kalite konusunda, hem de ekonomik konuda sizler de daha derin ve daha detaylı bir araştırma ile aradaki farkı net bir şekilde görebilirsiniz.

Logo Tasarım Fiyatları

Genelde logo fiyatlarını sabit bir şekilde vermek bizlere doğru gelmiyor. Ancak logo tasarımında firma fiyatları 200 TL’den başlamaktadır. Logo tasarımı üzerinde daha detaylı düşünülmesi, uğraşılması ve eklenen zaman dilimi tasarım fiyatını daha yukarıya çekmektedir. Tasarlayacağımız logo, aşamalar şeklinde ilerlendiği gibi başlangıç süresi uzun olmaktadır. Ayarlamalar yapılırken firma hakkında detaylı bir bilgi almamız imaj üzerinde hangi iconları kullanmamız gerektiğini ortaya çıkartacaktır. Büyük firmaların kullandıkları logolara bakarsanız genel akılda kalıcı ve iconlara dayalı olur.

Örneğin Garanti Bankası’na baktığımızda imajda toplamda yeşil, açık yeşil ve siyah olarak 3 renk kullanıldığını görürüz.
Ziraat Bankası ise logosunda siyah ve kırmızı olarak 2 adet renk kullanmıştır. Amblemi ise başak şekilde olup bankasıyla alakasız ama akılda kalıcı icon oluşturmuştur.
ING Bankası ise yine logosunda lacivert ve turuncuyu kullanarak yine 2 renk sınırına sadık kalmıştır. Akılda kalıcı olmak içinse aslan figürünü kullanarak logosunu tamamlamıştır.
Fark ettiyseniz çoğu firma akılda kalıcılığı arttırmak için hayvan figürleri kullanmaktadır. Bunu sizlerde logonuz üzerinde isteyebilirsiniz. Peki Ankara’da bulunan Profesyonel Web Tasarım firmamız logo sürecini nasıl tamamlıyor?

Logo Oluşturulması

İşimizi ciddi yapmak huyumuz olduğu kadar firma prensibimizdir. Kurumsal kimlik için logonuzu oluşturmaya başlamadan önce firmanız ile alakalı detayları bilmemiz gerekiyor. Tabi ki sizinde düşüncenizi başvuruyoruz. Aklınızda renk, doku ve iconları varsa bunları kullanarak isteğinize göre en iyi logoyu tasarlıyoruz.

Logo Teslimat Zamanı

İlk taslak en geç 1 hafta içerisinde ortaya çıkmaktadır. 3 adet alternatif tasarım olarak beğeninize sunuyoruz. Beğendiğiniz logo üzerinde rezerv hakkınız bulunuyor. Eklenmesini istediğiniz özellikleri belirttikten sonra biz yine çalışmaya başlıyoruz ve logonuzu sizlere teslim ediyoruz. Burada ki rezerv işlemleri daha öncede bahsettiğimiz 200 TL fiyatının üzerinde değişiklikler gösterebilmektedir.

Eğer kurumsal bir firma değilseniz ve basit bir logoya ihtiyacınız varsa, online olarak kolay bir şekilde kendi logonuzu yapabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir konuysa; ücretsiz logo sunan yerler genelde özgün olarak tasarlamaz. Yani oluşturmuş olduğunuz logo başka firma tarafından karşınıza çıkabilir. Bilinen en iyi online logo oluşturan sitelere buraya tıklayarak bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir