esa web tasarım logosu

UcuzEnerjiSan Web Sitesi Yapıldı

UcuzEnerjiSan Web Sitesi Yapıldı - eSa Web Tasarım

UcuzEnerjiSan web sitesi yapıldı. eSa Web Tasarım olarak dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak isteyen kurumsal firmalara destek vermeye devam ediyoruz. Son olarak dijital Dünya ile tanıştırdığımız Enerjisan firmasının web sitesini teslim etmiş bulunmaktayız.

Enerjisan firma sahibi Hüsrev beyin bize ulaşıp elektrik satış yapan firmasına web sitesi yaptırmak istediğini belirtmesi üzere kendilerini ofisimize davet ettik. Davetimiz sonrası web sitesi için kendi hazırlamış olduğumuz WordPress temasını beğenen Hüsrev bey bu tema üzerinden ilerleyebileceğimizi belirttikten sonra site içeriğinin, site düzeni için başlıklar ve makaleler belirledik. Devamında firma sloganı ve web sitesinin renklerini belirledikten ve web sitesinin ana sayfasını oluşturmaya başladık. Firmadan gelen referans ve iletişim bilgilerini aldıktan sonra web sitesini yapmaya başladık. Tasarım oluşturma sırasında yeşil enerjiyi vurgulamak amacı ile sitenin ana rengini yeşil olacak şekilde ayarlandı. Bir adet yenilenebilir, bir adette yeşil enerji ile ilgili banner fotoğrafları düzenlenip eklendi. 3. Banner olarak ise Enerjisan firmasının çözüm ortağı olan ENERGO-PRO firmasının elektrik üretim tesislerinden aldığımız fotoğrafı yerleştirdik.

Ucuz Enerjisan Web Sitesi

UcuzEnerjiSan Web Sitesi Aşamaları

Web sitesi tasarım görüşmelerin de firma referanslarının öne çıkmasını istemesinden dolayı ana sayfada banner altına sağdan sola kayan logolar ile referans listesini öne çıkardık. Yine ana sayfa kısmında firmanın çözüm ortağının üretim bilgilerinin yer aldığı bir tablo hazırlayıp yerleştirdik ve devamında firma hizmetleri ile ilgili bölüm ile haberler bölümünü düzenleyip ana sayfa tasarımını bitirdik. Firmanın ilk İnternet sitesi olduğundan hakkımızda bölümünün yazısını çıkarabilmemiz için firma yetkilisinden firmanın kuruluş aşamasından günümüze kadar olan gelişimi ve kilometre taşlarının belirledikten sonra elimizde ki doneler ile sıfırdan firma tanıtım yazısını yazdık.

Devam eden süreçte firmanın olmazsa olmaz istediği özellikler olan “bayim olurmusun” ve “yeşil enerji teklifi” sayfalarının düzenlemesi yapıldı. Son olarak sayfanın iletişim kısmı da oluşturulup genel anlamda siteyi tamamlamış bulunduk. Firma mail adresi olarak gmail.com uzantısını kullanıyordu. Artık kendi alan adları olduğu için ucuzsanenerji.com uzantılı mail adresleri oluşturup firmayı daha kurumsal bir görünüme kavuşturduk. Tüm bu süreçlerde site yapım aşamasında firmaya verdiğimiz linkten tüm aşamaları canlı olarak takip edebildiler. Sitenin mobil versiyonu için de gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra bir firmayı daha dijital dünya ile tanıştırmış bulunduk. Web sitesini incelemek isterseniz https://www.ucuzenerjisan.com/

Benzer Yazılar