Web sitesi fiyatları tasarım seçenekleri ve istenilen özelliklere göre değişir. Ankara’da en ucuz web sitesi fiyatları eSa Web Tasarım’da. Hazır web sitesi satın alanlar için ücretsiz hosting ve alan adı kampanyamız mevcut olmaktadır. Bu sayede ekstra ücret ödemeyerek daha fazla masraf yapmazsınız. Profesyonel web sitesinde olması gerekenler hepsi aynı pakette bulunmaktadır. Sitemizi incelediyseniz en ucuz site 499 TL’dan başlamaktadır. Ancak bu demek değildir ki biz 250 TL’na tasarım yapmıyoruz. Ancak yapılmış olan siteler arasından dağlar kadar farklılıklar söz konusu olacaktır. Ucuz web sitesi sahibi olmak isteyenler genellikle 100 TL’na satın almak isterler ancak bu fiyata web sitesinden daha çok imaj sahibi olabilirsiniz. Yani hiç bir özelliği olmayan sadece resim niteliği taşıyan bir İnternet sitesi.

Teknolojinin gelişmesi ve İnternet’in her yerden ve her zaman erişilebilir olmasıyla popüler hale gelen web sitelerin oluşturulmasında birçok farklı husus belirleyici olurken kalite standartlarında çok büyük değişkenlikler vardır. Doğru firmanın tercih edilmesiyle özgün, kaliteli ve kullanıcı uyumlu web siteleri elde edilebilir. Ankara merkezli olarak faaliyetlerini uzun yıllardır devam ettiren firmamızda web tasarım hizmetlerinde profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getirmektedir. Sadece Ankara değil, tüm şehir ve ilçelere hizmetler sunmanın yanı sıra kurumsal ve kişisel web tasarım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Geleceğe bir yatırım olarak da düşünülebilen hazır siteleri satın alabilir, istediğiniz standartlara uygun sitelerin tasarımlarını uzmanlarımızın yapmasını isteyebilirsiniz. Çok kapsamlı olabilecek sitelerin yanı sıra, blog olarak da hizmet alımı bulunmaktadır.

Web sitesi fiyatları

Web Sitesi Fiyat Farkları

Ucuz web sitesi ve pahalı web sitesi arasında ki farklılıkları sıralarsak;

 1. SEO uyumu
 2. Site hızı
 3. Kullanıcı dostu
 4. Özgün resim
 5. Canlı destek
 6. Ücretli hosting ve alan adı (dikkat ederseniz seçilecek alan adı bile 100 TL olabilmektedir.)
 7. İletişim formu vs.
 8. Admin panelsiz
 9. Güncel olmayan

Eğer bu saydıklarımız web sitenizde yoksa statik yani canlı olmayan kullanıcı çekmeyen İnternet sitesine sahipsiniz.

Bunun dışında E-ticaret yapılabilecek sitelerin oluşturulmalarında da web tasarım kalitemiz belirli bir seviyenin üstündedir. Kişisel İnternet sitelerinin hazırlanması, tek sayfalı sitelerin düzenlenmesinde de rol oynayan firmamız çok büyük maliyetlerle açıklanan hizmetlerin tamamında deneyimli kişiler tercih etmesiyle işlemlerin daha hızlı olmasını beraberinde getirmektedir. Ayrıca SEO uzmanı tarafından yapılması da sitelerin hazırlanma süreçlerinde maliyetleri önemli bir oranda azaltmaktadır.

Ortaya konulacak Web Sitesi Fiyatları süreçleri birçok farklı aşamayı barındırdığı için belirli planlar çerçevesinde hazırlanmaktadır. Özellikle oluşturulan kurumsal sitelerde kurum kimliği öne çıkarken aynı zamanda teknik detaylarda yazılımcı ekiplerimiz görev almaktadır. Bunun haricinde tasarım ve özgünlük belirleyicilerinde renk tercihler, model seçimleri önemli olmaktadır. Tüm bu unsurların sağlanmasıyla birlikte ortaya firmaya özgü bir yapı çıkarılırken geliştirilebilir bir altyapıyla çok daha kaliteli performanslar elde edilebilir. Diğerlerine kıyasla çok daha makul fiyat aralıklarına sahip olan firmamız eSa Web Tasarım işleyişlerinde tüm kodlama yapılarını da SEO uyumlu olarak hazırlamaktadır.  Bu sayede Google başta olmak üzere arama motorları tarafından yapılan taramalarda tespiti mümkün olurken herhangi bir spam bildirimi de almamaktadır. Güvenilir ve dost olarak tanımlanan SEO uyumlu web sitesi sayesinde firmanın kazancı da kısa zamanda oluşturulabilir. Özellikle arama işlemlerinde üst sayfalarında oluşmaya başlanmasıyla sitenin kullanımı artacaktır. Trafik hızına bağlı olarak yapılacak tercihlerde sitenin kısa zamanda öne çıkmasını beraberinde getirir.

En ucuz web sitesi fiyatları Ankara

Web Sitesi Fiyatına Göre Özellikleri

 • Hiç bir özelliği olmayan en ucuz web sitesi fiyatı 100 TL
 • Tek sayfa admin panelsiz web site fiyatı 250 TL
 • SEO uyumlu tek sayfa  web site fiyatı 500 TL
 • Admin panelli web site fiyatı 750 TL
 • SEO uyumlu ve admin panelli web site fiyatı 1500 TL
 • E-ticaret web sitesi fiyatı 2500 TL’dan başlamaktadır.

Saydığımız web sitesi fiyatları en ucuzdan pahalıya göre sıralanmıştır. Bütün web sayfası Responsive (tablet ve mobil uyumu) özelliğini taşımaktadır.

Doğal yolla yapılacak uğraşılarda yıllar alacak bu durumun firmamız sayesinde anında gerçekleşmesi de profesyonelliği ortaya koymaktadır. Bilhassa site üzerinden maddi kazanç amacında olan firmalar için en iyi hizmetlerin başında SEO uyumlu web siteleri gelmektedir. Kolaylıkla hazırlayacağımız site sayesinde arama motorlarına verilecek reklam giderleri de cepte kalacaktır.

Özel Tasarım Fiyatları

Kendiniz için tamamen özel yazılım yaptırarak üzerine tasarım giydirmek isterseniz bunun fiyatı istediğiniz en ufak değere göre değişiklik göstermektedir. HTML olarak yazdırılacak bir web sitesi istenilen sayfa sayısına göre değişecektir. En ucuz özel tasarım fiyatı 2.500 TL’dan başlamaktadır. PHP programlara diliyle istenilen web sitesi fiyatı 7.500 TL’dan başlamaktadır.

Web Sitesi fiyatlarında seçim sizin web siteniz ne kadar hızlı, özgün, tasarımsal olarak hoş, kullanıcılara hitap eden ve arama motorları tarafından sevilmesi istiyorsanız o kadar çok para yatırımı yapacaksınız.

İncelemek isterseniz son yazımızda, Ankara İvedik’te bulunan Ostim Web Tasarım firmamızdan bahsetmiştik.

Kategoriler: Web Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir