Web Sitesi Fiyatları

İlk Yıla Özel Hediyeli Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal site satın almak isteyenler en ucuz web sitesi fiyatları burada. Yeni müşteriler için ilk yıla özel hediyeli web tasarım fiyatları. Hazır web sitesi satın alanlar için ücretsiz hosting ve alan adı kampanyamız mevcut olmaktadır. Bu sayede ekstra ücret ödemeyerek daha fazla masraf yapmazsınız. Profesyonel web sitesinde olması gerekenler hepsi aynı pakette bulunmaktadır. Sitemizi incelediyseniz en ucuz site 499 TL’dan başlamaktadır. Ancak bu demek değildir ki biz 250 TL’na tasarım yapmıyoruz. Ancak yapılmış olan siteler arasından dağlar kadar farklılıklar söz konusu olacaktır. Ucuz web sitesi sahibi olmak isteyenler genellikle 100 TL’na satın almak isterler ancak bu fiyata web sitesinden daha çok imaj sahibi olabilirsiniz. Yani hiç bir özelliği olmayan sadece resim niteliği taşıyan bir İnternet sitesi.

Teknolojinin gelişmesi ve İnternet’in her yerden ve her zaman erişilebilir olmasıyla popüler hale gelen web sitelerin oluşturulmasında birçok farklı husus belirleyici olurken kalite standartlarında çok büyük değişkenlikler vardır. Doğru firmanın tercih edilmesiyle özgün, kaliteli ve kullanıcı uyumlu web siteleri elde edilebilir. Ankara merkezli olarak faaliyetlerini uzun yıllardır devam ettiren firmamızda web tasarım hizmetlerinde profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getirmektedir. Sadece Ankara değil, tüm şehir ve ilçelere hizmetler sunmanın yanı sıra kurumsal ve kişisel web sitesi tasarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Geleceğe bir yatırım olarak da düşünülebilen hazır siteleri satın alabilir, istediğiniz standartlara uygun sitelerin tasarımlarını uzmanlarımızın yapmasını isteyebilirsiniz. Çok kapsamlı olabilecek sitelerin yanı sıra, blog olarak da hizmet alımı bulunmaktadır.

Web sitesi fiyatları

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Ucuz web sitesi ve pahalı web sitesi arasında ki farklılıkları sıralarsak;

 1. SEO uyumu
 2. Site hızı
 3. Kullanıcı dostu
 4. Özgün resim
 5. Canlı destek
 6. Ücretli hosting ve alan adı (dikkat ederseniz seçilecek alan adı bile 100 TL olabilmektedir.)
 7. İletişim formu vs.
 8. Admin panelsiz
 9. Güncel olmayan
 10. Size özel olarak hazırlanmayan
 11. Yönetim paneli
 12. Mail adreslerinizi yönetim paneli

Eğer bu saydıklarımız web sitenizde yoksa statik yani canlı olmayan kullanıcı çekmeyen İnternet sitesine sahipsiniz.

Bunun dışında E-ticaret yapılabilecek sitelerin oluşturulmalarında da web tasarım kalitemiz belirli bir seviyenin üstündedir. Kişisel İnternet sitelerinin hazırlanması, tek sayfalı sitelerin düzenlenmesinde de rol oynayan firmamız çok büyük maliyetlerle açıklanan hizmetlerin tamamında deneyimli kişiler tercih etmesiyle işlemlerin daha hızlı olmasını beraberinde getirmektedir. Ayrıca SEO uzmanı tarafından yapılması da sitelerin hazırlanma süreçlerinde maliyetleri önemli bir oranda azaltmaktadır.

Ortaya konulacak İnternet sitesi fiyatları süreçleri birçok farklı aşamayı barındırdığı için belirli planlar çerçevesinde hazırlanmaktadır. Özellikle oluşturulan kurumsal sitelerde kurum kimliği öne çıkarken aynı zamanda teknik detaylarda yazılımcı ekiplerimiz görev almaktadır. Bunun haricinde tasarım ve özgünlük belirleyicilerinde renk tercihler, model seçimleri önemli olmaktadır. Tüm bu unsurların sağlanmasıyla birlikte ortaya firmaya özgü bir yapı çıkarılırken geliştirilebilir bir altyapıyla çok daha kaliteli performanslar elde edilebilir. Diğerlerine kıyasla çok daha uygun fiyat aralıklarına sahip olan firmamız eSa Web Tasarım işleyişlerinde tüm kodlama yapılarını da SEO uyumlu olarak hazırlamaktadır.  Bu sayede Google başta olmak üzere arama motorları tarafından yapılan taramalarda tespiti mümkün olurken herhangi bir spam bildirimi de almamaktadır. Güvenilir ve dost olarak tanımlanan SEO uyumlu kurumsal web sitesi sayesinde firmanın kazancı da kısa zamanda oluşturulabilir. Özellikle arama işlemlerinde üst sayfalarında oluşmaya başlanmasıyla sitenin kullanımı artacaktır. Trafik hızına bağlı olarak yapılacak tercihlerde sitenin kısa zamanda öne çıkmasını beraberinde getirir.

En ucuz web sitesi fiyatları Ankara

En Ucuz Web Site Fiyatları  Ne Kadar?

 • Hiç bir özelliği olmayan en ucuz web sitesi fiyatı 100 TL
 • Tek sayfa admin panelsiz web site fiyatı 250 TL
 • SEO uyumlu tek sayfa  web site fiyatı 500 TL
 • Admin panelli web site fiyatı 750 TL
 • SEO uyumlu ve admin panelli web site fiyatı 1500 TL
 • E-ticaret web sitesi fiyatı 2500 TL’dan başlamaktadır.

Saydığımız web sitesi fiyatları en ucuzdan pahalıya göre sıralanmıştır. Bütün web sayfası Responsive (mobil cihazlardan responsive uyumu) özelliğini taşımaktadır.

Doğal yolla yapılacak uğraşılarda yıllar alacak bu durumun firmamız sayesinde anında gerçekleşmesi de profesyonelliği ortaya koymaktadır. Bilhassa site üzerinden maddi kazanç amacında olan firmalar için en iyi hizmetlerin başında SEO uyumlu web siteleri gelmektedir. Kolaylıkla hazırlayacağımız site sayesinde arama motorlarına verilecek reklam giderleri de cepte kalacaktır.

Web Sitesi Fiyatları

Özel Tasarım Fiyatları

Kendiniz için tamamen özel yazılım yaptırarak üzerine tasarım giydirmek isterseniz bunun fiyatı istediğiniz en ufak değere göre değişiklik göstermektedir. HTML olarak yazdırılacak bir web sitesi istenilen sayfa sayısına göre değişecektir. En ucuz özel tasarım fiyatı 2.500 TL’dan başlamaktadır. PHP programlara diliyle istenilen web sitesi fiyatı 7.500 TL’dan başlamaktadır.

web tasarım fiyatlarında seçim sizin web siteniz ne kadar hızlı, özgün, tasarımsal olarak hoş, kullanıcılara hitap eden ve arama motorları tarafından sevilmesi istiyorsanız o kadar çok para yatırımı yapacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Web Sitesi Fiyatı Ne Kadar?
En ucuz web sitesi fiyatı 250 TL’dir. İstediğiniz özellik ve tasarıma göre fiyat artabilir. Bizim önerdiğimiz site fiyatları 750 TL’dan başlamaktadır.

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatı Ne Kadar?
Web sayfanız üzerinden satış yapmanız için sade bir e-ticaret sitesi fiyatı 990 TL’dır. Satışlarınızı reklam ile arttırmak isterseniz eklenti ve danışmanlık ücretleri farklılık gösterir.

Freelance Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
Özgür olarak çalışan arkadaşlar piyasanın altında ücret isteyebilirler. Ancak ilk başta satın alacağınız ucuz site sizlere faydadan çok zarar sağlayabilir. Çünkü freelance tasarımcılar özgür oldukları için bir daha ki sene bulamayabilirsiniz. Bütün emekleriniz ve paralarınız boşa gidebilir.

WordPress Site Fiyatları Ne Kadar?
En bilinen ve sevilen blog yazılımı WordPress için hazır temalar 750 TL’dan başlar. Ancak size özel tema yazdırmak isterseniz, 2.500 TL’dan başlar.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları Ne kadar?

Tasarımı işinize uygun, arama motorları tarafından sevilen ve site hızı yüksek web siteleri profesyonel olmaktadır. Fiyatları ise 4.900 TL’dan başlamaktadır.

İncelemek isterseniz son yazımızda, Ankara Yenimahalle bulunan Ostim Web Tasarım firmamızdan bahsetmiştik.

 

“Web Sitesi Fiyatları” üzerine 4 yorum

  • Bu fiyatlar tek seferliktir. Diğer sene seçtiğiniz pakete göre sadece hosting ve alan adı ücreti talep edilmektedir.

   Yanıtla
  • Merhabalar Mustafa bey giyim üzerine yapılacak olan web sitesi e-ticaret olmak zorundadır. Müşterilerinize Online Alışverişin kolaylığını sağlamak sizin için doğru bir seçenek olacaktır.

   Yanıtla

Yorum yapın