esa web tasarım logosu

Bağış Web Sitesi

Bağış Web Sitesi - Hazır Vakıf Sitesi - eSa Web Tasarım

Bağış web sitesi mobil uyumlu olarak web tasarımı yapıldı. İlk sene ücretsiz hosting ve domain fırsatı. Hazır Vakıf Sitesi olarak da kullanılabilir. Bağış Web Sitesi tasarımı en üst kısmında Vakıf’ın tıkla ara özelliğini bulunan telefon numarası ve domaine özel alınan E-mail adresi mevcuttur. Hemen sağ tarafında Facebook, Twitter, Google, YouTube ve Pinterest sosyal medya hesaplarının logoları bulunmaktadır. Menü kısmının sol tarafında Vakıf logosu, sağ tarafında ise 4 adet alt sayfanın linki bulunur. Slayt ekranında 3 adet geçiş bulunmaktadır. Bunlar istenilen fotoğraf ve cümlelerle değiştirilebilir. Altında ise 2 adet fotoğraf bulunmaktadır. Fare imleci üzerine geldiğinde fotoğraf arka plana düşerek mavi taba üzerinde beyaz yazıyla açıklamalar yer almaktadır. Hemen aşağısında bağış yapmak isteyen yardımsever için Vakıf’ın neden elini taşın altına koyduğunun sebepleri yer alıyor. Daha sonra bağış yapan firmaların logoları ve hızlı iletişim formu bulunmaktadır.
Bağış Web Sitesi

Bağış Web Tasarımı Özellikleri

Bağış web sayfası satın alımından sonra site üzerinde ne gibi özellikler olduğunu merak ediyorsunuzdur. Site üzerindeki tüm özellikler;

Tüm bu özelliklerin hepsi bir arada hazır bağış İnternet sitesi içerisinde yer almaktadır. Ekstra özellikler istenildiği takdirde ek fiyat uygulanmaktadır.

Online Bağış Web Sitesi Fiyatı

Bu sade tasarım bağış web sitesi fiyatı K.D.V. dahil 490 TL’dır. Üstelik ekstra olarak barındırma hizmet ve alan adı için ödeme yapmazsınız. Ancak diğer seneler dolar endeksine göre değişkenlik gösteren cüzi bir miktar fiyat belirlenir. Örneğin 2020 senesine ait ücret 300 TL’dır. Hazır siteler için ücretler Ankara Web Tasarım Firmaları tarafından farklılık gösterebilmektedir.

Hazır Bağış ve Vakıf İnternet Sitesi

Benzer Yazılar