esa web tasarım logosu

Hazır Dernek Sitesi

Hazır Dernek Sitesi, Fiyatı, Web Tasarımı ve Kurulumu

Hazır Dernek Sitesi, Fiyatı, Web Tasarımı ve Kurulumu eSa Web Tasarım’da. Dernek web tasarımı ihtiyacın için 1 haftada hazır web sitesi.

Dernek, köy, kasaba ve belediye gibi kuruluşların kullanımı için ideal bir İnternet sayfasıdır. Demoda görüldüğü gibi bir çok eklenebilir menüsü mevcuttur. Üst kısımda ki kırmızı şerit kaldırılabilir veya daha fazla link eklenebilir durumdadır. Hemen altında logo, hava durumu ve telefon numarası bulunmaktadır. Dilerseniz bu kısımda da dilediğiniz gibi düzenlenemeler yapabiliriz. Slayt modulünün yanında başkanın resmi mesajı ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Ana sayfada yer alan güncel, haberler, fotoğraflar, video haber ve duyurular kısmını admin panelinden düzenlenebilir.


Hazır dernek web tasarımına sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Hazır Dernek Sitesi Özellikleri ve Fiyatı

Hazır Dernek Sitesi Fiyatı

Dernek İnternet sitesi için uygun görülen fiyat 990 TL’dir. İlk sene hosting ve alan adı ücreti ödemezsiniz. Diğer sene ortalama paket trafiği baz alınarak, size en uygun hosting fiyatı hesaplanarak teklif sunulur.

Diğer hazır site ihtiyaçlarınız için burayı inceleyebilirsiniz.

Satın alacağınız dernek sitesi tüm telefon ve cihazlarla uyumlu olarak çalışır. Yönetim panelinden dilediğini zaman renklerini değiştirebilirsiniz. İlk sene 990 TL haricinden hiç bir ek ücret ödemezsiniz. Sistem sosyal medya hesaplarıyla uyumlu çalışmaktadır. Ekstra olarak reklam koyma modülü bulunmaktadır.
Kurumsal Hazır Site Demosu

Benzer Yazılar