esa web tasarım logosu

Hazır Firma Sitesi

Hazır Firma Sitesi - En İyi Hazırlanmış Firma Web Sitesi

Hazır Firma Sitesi eSa web tasarım tarafından kodlanan hazır kurumsal firma sitesi içeriği tamamen SEO uyumlu olmaktadır. Görsel, ikon ve kodlar sıfırdan yazılmıştır. Kurumsal bir firma veya üreticiyseniz kesinlikle müşterilerinizi bilgilendirmek için böyle bir site yaptırmak zorundasınız. Üstelik güvenlikli WordPress altyapısı sayesinde hacklenemez ve ele geçirilemez. Hazır firma web sitesi için sıfırdan hazırladığımız bu web sayfasını bu fiyata hiç bir yerde bulamazsınız. Bu kadar övdüğünüz sistemin özelliklerini sizlere açıklamak isteriz.

Hazır Firma Sitesi Kurumsal firmalar ve fabrikalar için hazırlanmış olan web sitesi 2020 senesine kadar özel fiyatıyla ŞOK ucuza sakın kaçırmayın. Hazır firma sitesi satın alana, ilk sene alan adı ve hostingi biz hediye ediyoruz.


Hazır Firma Sitesi Özellikleri

Tanıtım Videosu

Web sayfasının tanıtımı izledikten sonra aşağıda bulunan ana sayfanın tam halini görebilirsiniz. Veya yukarıda bulunan linkten demoyu incelebilirsiniz.

Ana Sayfa Tam Resim

Hazır Firma Sitesi Ana Sayfası Tam Görünüm

Hazır firma web sayfasını hazırlamamızda ki amaç; Çoğu işletme veya üretim yapan firmalar web sitesi sahibi olmak istiyor. Ancak Türkiye’nin durumu göz önünde  bulundurulduğunda, web tasarım yaptırmak isteyenler için fiyatlar hiçte uygun olmadığı gözlemleniyor. Ankara’da bulunan çoğu web tasarım firmaları cazip fiyatlar sunmamakla beraber, açıkçası yaptıkları işinde hakkını vermiyorlar.

Ancak eSa web tasarım olarak biz sıfırdan üretimi yaptığımız ve Worpdress alt yapısını kullandığımız temada, gayet uygun bir fiyat belirleyerek yeni açılmış firmalar veya web sitesini değiştirmek isteyen şirketler için yeni bir fırsat oluşturduk.

İletişim sayfasından tarafımıza ulaşabilir veya bütçenize uygun kredi kartına taksit seçenekleriyle web sitemizden direkt olarak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra tarafınız aranarak gerekli bilgiler alındıktan sonra çalışma planı yapılıp tarafınıza teslimat süresiyle ilgili gerekli bilgiler verilecektir. Web siteniz 3 ile 7 gün arasında hazırlanıp teslim edilecektir.

Sizlerde web sayfanız olmasını istiyorsanız 2020 senesinde son bulacak bu fırsatı sakın kaçırmayın.
Kurumsal Hazır Site DemosuKurumsal Hazır Site Demosu

Benzer Yazılar