esa web tasarım logosu

Google Optimizasyonu

Google Optimizasyonu - eSa Web Tasarım

Google ile ilgili olarak bilinmesi gereken optimizasyonun başında, daha net ve daha etkin çözümler üreten arama motoru yönetimi bulunuyor. Bazı kaynakları ele aldığımız zaman, Google çalışmalarında bu kaynakların ne kadar bir öneme sahip olduğunu çok daha rahat bir şekilde görebiliyoruz. Yani insanların koyduğu videolar, flash ögeler ve dahası için, Google sitesinin bu materyalleri göz ardı ettiği görülebiliyor. Fakat bu yanlış bir bilgidir. Bunu unutmayınız. Çünkü robotlar, artık sayfaları inceler iken, içerikleri ile ilgili algılayabilip, bu içeriklerin de önemine ulaşabiliyor. Bu yüzden bu çalışmalar dahilinde daha önemli bir Google optimizasyonu sizleri bekliyor diyebiliriz. Burada sizlere söylemek istediğimiz şey, aslında en önemli olarak bilinen optimizasyon işlemlerinin, insanlar değil de bizzat yazılımlar tarafından incelendiğini unutmamanız olacaktır.

Çünkü yazılımlar incelediği için, en ufak bir hatada dahi sorun yaratabiliyor ve SEO konusunda düşmenizi sağlayabiliyor. Siteniz adına daha net, daha estetik ve daha yenilikçi bir çalışma sistemine ulaşmanız için geç kalmayın ve bu sitelere daha rahat bir şekilde ulaşmanın mantığını çözün. Çünkü başta Google olmak üzere, tüm arama motorları içeriklerinizi bizzat bu motorlar için değil, insanlar için yapmanıza dikkat ediyor. Yani sadece arama motorları için yüksek puan almak için içerik oluşturmak demek, sitenizin kısa bir süre içinde düşüşe geçmesi demektir.

google-optimizasyon-yazilir

Sıralama Nedir, Siteler Nasıl Sıralanır?

Sıralama, bir web sayfasının olması gereken en özel önemi gösterir. Yani kelime aramasında çıkan sonuçlar içinde, sizin aldığınız yer bir sıralamadır. Bu sıralamaları özgün bir şekilde organize etmek için de kendinizi bu çalışmalara dahil etmelisiniz. Hemen hemen her türlü ayrıntıyı birkaç tıklama ile ele almanız için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve size sunulan net çözümleri irdelemeye başlayın. Yeniliklerin hızlı, estetik ve güncel çözümler ile karşınıza gelmesi açısından, web sayfalarının bu sıralamalarına uymanız size daha da etkin bir çözüm yaratacaktır. Ayrıntılı ve estetik çözümler ile ilgili olarak karşınıza çıkan tüm sıralamalarda, dikkatli incelersiniz Google tarafından sevilen ve insanların daha çok beğendiği siteler yer almaktadır.

Benzer Yazılar