esa web tasarım logosu

Ucuz Web Tasarım Ankara

Ucuz Web Tasarım Ankara - eSa Web Tasarım

Günümüzde artık web tasarımının ne kadar önemli olduğunu bilmeyen hiç kimse kalmadı. Geçmişte bu konuya bakış açısı son derece kısır olmasına rağmen yavaş yavaş İnternet’in gücü fark edildi ve bu sayede İnternet, kitle iletişim araçları arasında bir numaraya yükseldi. İnternet aracılığıyla geniş kitlelere hitap edebilir, kendi işlerimizin reklamını yapabilir, hatta doğrudan satışlarına aracılık edebiliriz. İnternet, bizim kurumsallığımıza farklı bir boyut katar. Hem pratik hem de kompak kullanıma olanak sağlayan web siteleri, bugünün olmazsa olmazlarından. İyi bir web sitesi, kendi alanında deneyimli ve son derece becerikli tasarımcılara bağlıdır. Web sitesi, bir şirketin yüzüdür. Geçmişte belki bu konuya böyle bakmak olanaksızdı ancak şu an için bir web sitesi, bir şirketin imajında temel belirleyicidir. Bu durum aynı şekilde sosyal medya hesapları için de geçerlidir. Sürekli güncellenen ve hızlı iletişim kurmaya olanak sağlayan her şey, kitleleri mutlu etmektedir. Web sitesi alanında çok farklı fiyatlardan söz etmek mümkündür. Bu elbette biraz da tasarımın içeriği ve verilen emekle alakalıdır.

Ucuz Web Tasarım Ankara'da Sadece eSa web tasarımda

Uygun Web Tasarım Yapıyoruz

Ucuz web tasarım Ankara‘da neticesinde ortalama bir web sitesine sahip olabilirsiniz; fakat bu tip web sitelerinin potansiyelleri görece daha sınırlı olacaktır. Bir konuda arama yaptığımız zaman karşımıza internet üzerinden pek çok sonuç çıkar. Bu sonuçların her biri bizi çeşitli web sitelerine götürür. İyi web siteleri her daim bu sonuçlarda üst sıralarda yer alır ve yüksek bir trafik alır. Doğru ve akıllıca stratejilerle web sitelerinizin insanlara çok daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ucuz web tasarım gerçekleştirseniz bile doğru SEO ve benzer çalışmalarla durumu dengeleyebilirsiniz. Yine de uygun web tasarım yerine font açısından estetik, öte yandan oldukça hızlı çalışan bir web sitesinin her zaman daha büyük bir ilgi göreceğini unutmayın. Web sitesi tasarlarken beklentilerinizin ve hedeflerinizin ne olduğuyla ilgilenmelisiniz. E-ticaret yapacaksanız farklı bir konsept ve strateji geliştirmelisiniz, bireysel bir web sitesi açmak istiyorsanız yöneliminiz tümden değişmeli, şirketinizin ağırlığını koruyacak, imajını tazeleyecek bir web sitesi düşünüyorsanız keza titiz bir çalışma yürütmelisiniz. Ucuzdan ziyade doğru hamlelerin yapıldığı web siteleri, size ışık olacaktır.

Ucuz Fiyat Garantisi

Ankara’da bir çok web tasarım firması var biliyoruz. Ancak eSa firması kadar işini iyi ve ucuz fiyata yapan bir firma bulmanız imkansız denilecek kadar zor. Çoğu insan zannediyor ki 150 TL ye web sitesi yaptırabilir. Evet yaptırabilirsiniz ancak 100 megabayt hosting fiyatını 50 TL ve alan adı ücreti adını da katarsak 50 TL ye aldığınız web sitesi sizce ne kadar güvenilir olabilir? Hadi onuda geçelim ekstra olarak ücret ödediğinizi varsayarsak 250 TL’ye aldığınız site ne kadar düzgün olabilir?

İşinize yarayacak tasarım satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir;

  1. Mobil Cihazlarla Tam Uyum
  2. SEO Uyumu
  3. Doğru CSS3 ve HTML5 Kodları
  4. 90 Puan Üzeri Site Hızı
  5. Kesintisiz Erişim
  6. Güvenlik Açıksız
  7. Tam Hizmet

Alacağınız sitede bu özellikler bulunmuyorsa yaptırdığınız ucuz web tasarımın hiç bir değeri yoktur. Çok üzgünüz ki sadece görüntü satın aldınız. İsterseniz en ucuz web sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar