esa web tasarım logosu

Temizlik Şirketleri Web Sitesi

Temizlik Şirketleri Web Sitesi - Hazır Temizlik Firması Tasarımı - eSa

Temizlik şirketleri için hazır web tasarımı KDV dahil fiyatı sadece 490 TL’dır. Hazır web sitesi üst kısmında hakkımızda, hizmetlerimiz, müşteri yorumları, galeri ve iletişim olarak 5 adet alt saydan oluşmaktadır. Menü altında 5 adet banner resmi bulunmaktadır. Daha sonra firma tanıtımı için gerekli resimler ver bilgiler yer alır. Responsive özelliği sayesinde bütün ekranlarla uyumlu olarak çalışır. İletişim sayfasında Google harita, açık adres, iletişim formu ve sıkça sorulan sorulara cevaplar bulunmaktadır.
Hazır Temizlik Şirketler Web Tasarımı

Kısaca söylemek gerekirse tüm temizlik işi yapan firmalar tarafından kullanılabilir. Cep telefonundan siteye giren müşteriler telefon numarasına tıkladığında direkt olarak aramaya yönlendirilerek sizlere kolayca ulaşabilirler. Alt sayfalara koyacağımız bilgiler sayesinde de müşteriler sizin hakkınızda aklına takılan sorulara cevaplar bulabilir. İlk izlenimin çok önemli olduğu için gerekli cümleleri sizler için oluşturuyoruz.

Temizlik Şirketleri için Hazır Web Sitesi Tam Görünümü

Temizlik Şirketleri Web Tasarımı Özellikleri

Temizlik sitesi web tasarımını siparişi verdikten sonra tarafınız aranarak gerekli bilgiler e-mail ve ya telefon yoluyla temin edilir. Alt sayfa tasarımları olduğu için diğer hazır sitelere göre 2 gün daha geç hazırlanarak toplamda 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Satın alacağınız özellikleri sıralamak gerekirse;

Temizlik Şirketleri Web Sitesi ekstra seçenek istenildiğinde fiyat göz ardı edilip tarafımızca yapılır. Ancak istenilen modül veya başka özel yazılımsa fiyatta artış olmaktadır.  Kurumsal web tasarım ihtiyacı olanlar için hazırladığımız siteyi bu özelliklerle sakın kaçırmayın.

 

Benzer Yazılar