Kurumsal kimlik oluşturma sureci de 5 maddede inceliyoruz;
1- Tasarım çalışmaları öncesinde tesbit çalışmaları
2- Tasarım sürecinde zaman kavramı
3- Tasarımların sunum çalışması
4- Sunum sonrası düzenleme çalışmaları
5- Baskı ve uygulama için zamanlama çalışmaları

Başarılı bir kurumsal kimlik çalışması için olmazsa olmazlar nelerdir?
Kurumsal kimlik çalışması için en önemli unsulardan bir tanesi firma hakkında elde edilecek veriler ve bilgilerdir. Eksiksiz olarak elimizde bulunan argümanlara göre çalışmalar yapıyor ve tanıtım çalışmalarında da bu bilgileri özel bir şekilde kullanıyoruz. Kurumlarınıza ait bilgileri bizimle paylaştığınız takdirde sizler de kısa sürede etkili bir sonuç ile karşılaşacaksınız.

Bir kurumsal kimlik çalışmasının renk seçiminde nelere dikkat etmek gereklidir?
Hangi sektörde olursanız olun, bir kurum için doğru renk tanımı pek kesik olmayacaktır. Sizlerden aldığımız bilgiler ve kurum geçmişine detaylı bir şekilde göz atıyoruz. Basit bir örnekle, hitap ettiğiniz kitle çok daha dinamik ve çok daha canlı bir kitle ise renk seçiminde bu detayları göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz ancak bunun dışında sizin talebinize göre de çalışmalar yapıyor ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Kurumsal kimlik çalışması

Başarılı bir kurumsal kimliğin firmaya katkıları nelerdir?
Profesyonelliğin sembolü olarak tanımlanan kurumsallık, daha fazla insanı sizinle buluşturacak ve sizleri bir adım öne taşıyacak olan bir sembol niteliğinde karşımıza çıkıyor. Kurumsal kimlik kazanmanız elbette günler içerisinde olacak bir durum değildir ve hatta bu söz konusu bile olamaz. Sabırlar, disiplinli bir çalışma ile ve emin adımlarla ilerleyerek çalışmalarımızı yapıyor ve firmanızın kimliğini daha karakterli hale getiriyoruz. Kurumsal kimliğiniz sayesinde sizler de daha popüler ve daha bilinir bir noktaya gelecek ve hizmet alanlarınızı da genişleteceksiniz.

eSa Web Tasarım Kurumsal Kimliğinizi Oluşturuyor