esa web tasarım logosu

E-ticaret Paketi

E-ticaret Paketi - E-ticaret Sitesi Fiyatı - eSa Web Tasarım

E-ticaret paketi satın alarak İnternet Dünya’sına devasa bir adım atabilirsiniz. Müşterilerinize İnternet’ten alışverişin kolaylığını yaşatmanız için tek pakette tüm özellikleri sunuyoruz. Dilerseniz iş yerinizin stoğunu bile e-ticaret sitesi üzerinden tutabilirsiniz.

Son zamanlarda oluşturulan kampanyalarla ve İnternet’e olan güvenin artmasıyla Alışveriş adete çılgınlık derecesine gelmiştir. Sizlerde kolay bir şekilde müşterilerinizin sizden ürün satın almasını istiyorsanız sunduğumuz paketi bizce kaçırmayın.

E-ticaret Paketi Alışveriş Sitesi

E-ticaret Paketi Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sadece 2.900 TL + KDV mi Ödeyeceğim?
Ödeyeceğiniz meblağ sadece 2.900 TL + KDV’dir. Ekstra başka hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Alan adı ve hosting ücreti paket içerisinde yer almaktadır.

Ömür Boyu Başka Ücret İstemeyecek misiniz?
Aldığınız hizmet senelik olmaktadır. Ancak diğer seneler sadece alan adı ve hosting ücretini öderseniz.

Diğer Seneler Ne Kadar Para Ödeyeceğim?
İlk sene bitiminden sonra tarafınız aranarak alan adı, hosting ve hosting bakım ücreti olarak 120$  talep edilir.

Ne Kadar Süre İçerisinde Teslim Edilir?
Siparişinizi verdikten sonra başlangıç web sitesi paketi 15 gün içerisinde hazırlanır. Sitenin hazırlanışını size verilen linkten takip edebilirsiniz.

Yaptığınız Tasarımda Değişiklik İstiyorum Ücret Öder miyim?
Yapılan web sitesinde tabi ki revizyon hakkınız bulunmaktadır. Ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Bizim için İnternet sitenizin istediğiniz şekilde olması çok önemlidir.

Opsiyonel Canlı Destek Nedir?
Web sitenize giren müşteriniz veya kullanıcıyla anlık bir şekilde sohbet etmenize olanak tanır. Kendine özel admin paneline giriş yaparak müşterilerinizle yazışabilirsiniz. Bu özelliği sizin isteğiniz doğrultusunda istediğiniz zaman ekleyebiliriz.

SEO Uyumu Nedir? Ne İşe Yarar?
Web sayfanızın Google ve diğer arama motorlarının istediği türde kodlanması ve link hiyerarşisinin ayarlanmasına SEO uyumu diyoruz. Satın alacağınız profesyonel Plus web sitesinin her sayfası, yazısı ve kodu belirli bir plana uygun şekilde yapılanır.

Yapılan bu işlemler arama motorlarında sayfalarınızı daha üst sıralarda konumlandırmasına neden olur. Sonuç olarak: daha çok potansiyel müşteriye ulaşabilmenizi sağlar.

Diğer web tasarım paketlerini görmek için buraya tıklayın

Benzer Yazılar