esa web tasarım logosu

Sincan Web Tasarım

Sincan Web Tasarım - eSa Web Tasarım

Sincan’da web tasarım yaptırmak isteyenler eSa’yı seçiyor. Sizlerde Profesyonel web tasarım firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sincan web tasarım firması olarak uygun fiyatla web sitenizi yapıyoruz. Ankara’nın Sincan ilçesinde ucuz web tasarım, SEO danışmanlığı ve Adwords hizmeti sunarak İnternet siteniz için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adreste veriyoruz.

Tüm Türkiye’ye sadece bir web sayfasından 7 gün 24 saat hizmet verebilir müşterilerin sizlere çok rahat ve kısa zamanda ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web sitesi yaptırmanın bir diğer amacı da aslında bu değil mi?

Web Tasarım Yaptıranların Kârı Nedir?

Tüm bunları göz önüne bulundurduğunuzda aslında daha az zaman ayırarak daha çok para kazanmak demek. Günümüzde müşteriler kendilerini yormadan ve güvendikleri yerlerden alışveriş yapmaya özen gösteriyorlar. Bunun içinde en güvenilir yöntemlerin başında web tasarım yaptırmak geliyor. 

Neden Sincan Web Tasarım

Kurmuş olduğunuz şirketinizin sizin için değerini biliyor, bu yönde çalışmalarımızı sürdürerek sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bizi tercih etmenizin başlıca nedenlerinden bir kaçını saymamız gerekirse;

  1. Güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet
  2. Sitenizi planlandığı gibi zamanında teslim ediyoruz.
  3. Yapılan işlemleri İnternet üzerinden takip edebiliyorsunuz.
  4. Özgün kodlar kullanarak siteleri sıfırdan yapıyoruz.
  5. Site hızı yüksek tasarımlar yapıyoruz.
  6. Tüm sitelerde arama motoru optimizasyonu
  7. Teslim sonrası tam destek. Ve eklemek istiyoruz ki yaptığımız işin hakkını veriyoruz.

Neden mi bu kadar iddialıyız? 2005 senesinden bu yana kendi şirketlerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Çalışmalarımızı ilk önce kullanıcı odaklı yapıyoruz. Yaptığımız işler aslında hep olması gerektiği gibi oluyor ancak daha önce bizimle çalışmayan başka firmalardan tarafımıza geçiş yapan müşterilerimiz duydukları memnuniyeti bu şekilde dile getiriyorlar. Aslında vaat ettiklerimiz iddia değil müşterilerimizin tarafından söylenen sözlerdir.

 

Sincan web tasarım hizmetleri

Web tasarım yaptırmak istiyorsunuz ancak ne gibi bir yol izleneceği hakkında bir fikriniz yok. Bu merakınızı gidermek için hemen sizlere yapmanız gerek işlemlerin kısaca bilgisini vermek istiyorum.

İletişme Geçmek: Artık bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna kanaat ettiniz ve sitemize giriş yaptınız. Ancak ne yapmanız gerektiği hakkında hiç bir fikriniz yok. Hemen sitemizin iletişim sayfasına girerek orada bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak bir web sitesi yaptırmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Bizde sizin iletişim bilgilerinizi alarak hemen randevu alarak yanınıza geliyoruz.

Bilgi alışverişi: Firmanıza gelerek ilk önce yaptığınız iş hakkında bilgi alıyoruz. Çeşitli notlarımızı alarak nasıl bir web sitesi olması gerektiği hakkında (e-ticaret, şirket, bilgi paylaşımı) taslak çıkartıyoruz. Daha sonra yanınızdan ayrılıyor ve yapmış olduğunuz iş hakkında İnternet üzerinden detaylı bilgiler ediniyoruz.

Sincan Web Tasarım Farkı

Bilgi aktarımı: Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda şirketinizin nasıl bir web sitesi olması gerektiği hakkında sizlere bilgiler alan adımızı seçiyoruz. Bu seçim sonunda en uygun fiyatı belirleyerek onayınızı alıyoruz. İşe başlamadan önce belirlenen fiyatın %50’sini tarafımıza gönderdikten sonra sizlere sipariş numaranızı veriyoruz. Verilen sipariş numarası ve e-mail adresinizle iş takibi sayfasından gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Yapılan işi incelerken müdahale etmeniz gerektiği zamanlarda yine bizlere telefon ederek düzeltilmesi gereken alanları bildirebilirsiniz.

Kontrol: Planlanan web sitenizi verilen zaman içerisinde bitirdikten sonra teslim etmek için yine firmanıza geliyoruz. Ve sizlere site hakkında kısa bir bilgi ve eğitim veriyoruz. Düzenlenmesini istediğiniz yerler varsa bunların notunu alıyor ve tekrar iş başı yapıyoruz.

İş bitimi: Web sayfanızın son düzenlemeleri yapıldıktan sonra firmanıza gelerek ücretin kalan %50 kısmını tahsil ediyoruz. Ancak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek çalışmalarımızı burada sonlandırmıyoruz.

Teslimat sonrasında siteniz üzerinden gelir elde edebilmeniz için reklam, SEO ve site güncelleme çalıştırması yaptırabilirsiniz. Bu şekilde hem mevcut müşterilerine kolayca ulaşabilir hemde yeni müşterilerine web siteniz üzerinden kavuşabilirsiniz.

Sincan web tasarım www.sincanwebtasarim.org olarak sizlere en iyi web hizmetini en ucuz şekilde sunuyor, hazır sistemler kurmayarak verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar ödüyoruz.

Benzer Yazılar