esa web tasarım logosu

Hukuk Bürosu Web Sitesi

Hukuk Bürosu Web Sitesi - Hazır Avukat Web Tasarımı - eSa

Hukuk bürosu web sitesi sayesinde müvekkilleri bilgilendirmek çok kolay. Hazır Avukat web tasarımı uygun fiyatı ile sizleri bekliyor. Hazır hukuk bürosu web tasarımı uygun fiyatı ve mobil uyumlu tasarımı sayesinden diğer hazır sitelere fark atıyor. Bireysel hizmet veren avukat ve arabuluculuk büroları içinde uygun olan web site tasarımı, SEO uyumlu şekilde hazırlanmıştır. Tek ekran üzerinde tüm bilgileri içeren web sayfası; Hakkımızda, çalışma alanları, hizmetler ve iletişim sekmeleri bulunmaktadır.
Sol üst köşede bulunan logo büronuza ait logoyla değiştirilmektedir. Eğer ki henüz yeni bir firmaysanız yeni logonuz tarafımızca isteğiniz doğrultusunda hazırlanır. Sayfa üzerinde bulunan her resim ve yazı sizden alacağımız bilgiler/istekler doğrultusunda değiştirilebilir. Sayfanın en üst kısmında hemen ara düğmesi bulunarak müvekkillerin size ulaşması kolaylaştırıldı. Orta kısımda bulunan çalışma alanlarıysa miras, boşanma, idare ve borç hukuku olarak değiştirilebilir. Sitenin en alt kısmında iletişim formu, iletişim bilgileri ve Google harita yerleştirmesi bulunmaktadır.
Hazır Hukuk Bürosu Web Tasarımı

class=”aligncenter wp-image-1910″ />

Hazır Hukuk Bürosu Web Sitesi Fiyatı

Avukatlar için hazırlanan Hukuk bürosu web tasarımı ilk seneye özel ücretsiz alan adı ve barındırma hizmetiyle sadece 499 TL’dır. Verdiğim hizmetler içerisinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet, hacklenmeye karşı koruma ve tam destek bulunmaktadır. Baştan aşağı tamamen istediğiniz şekilde hazırlanan web sayfası sipariş verdikten 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Bildiğiniz ve araştırdığınız siteleri unutun hızı ve düzenli kodları sayesinde kullanıcılara ekstra olarak hizmet sağlar.

Hukuk Bürosu Web Sayfası Özellikleri

Hukuk Bürosu web tasarımı tam sayfa

Benzer Yazılar