esa web tasarım logosu

Firma Web Tasarım Paketi

Firma Web Tasarım Paketi - eSa Web Tasarım

Firma web tasarım paketi şirketler için hazırlanmış uygun fiyatlı web sitesidir. Duyarlı tasarıma sahip admin panelli firma sitesi sadece 790 TL. Firma web site paketi başlangıç paketine göre daha yüksek özelliklere sahiptir. Başlangıç paketi yetersiz gelmeye başladıktan sonra bu pakete geçiş yapabilirsiniz. 1.000 mega bayt hosting paketi ve 5 adet e-mail adresiyle işinizi büyütmenin ilk adımını web sitenizle atabilirsiniz.

Bu paketi seçmeniz karşılığında daha fazla ürün fotoğrafı, haber veya sayfayı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Size özel tasarım sayesinde sizin İnternet sitenize benzeyen hiç bir site olmayacak.
Firma Web Tasarım Paketi

Firma Web Tasarım Paketi Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sadece 790 TL + KDV mi Ödeyeceğim?
Ödeyeceğiniz meblağ sadece 790 TL + KDV’dir. Ekstra başka hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Alan adı ve hosting ücreti paket içerisinde yer almaktadır.

Ömür Boyu Başka Ücret İstemeyecek misiniz?
Aldığınız hizmet senelik olmaktadır. Ancak diğer seneler sadece alan adı ve hosting ücretini öderseniz.

Diğer Seneler Ne Kadar Para Ödeyeceğim?
İlk sene bitiminden sonra tarafınız aranarak alan adı, hosting ve hosting bakım ücreti olarak 50$ talep edilir.

Ne Kadar Süre İçerisinde Teslim Edilir?
Siparişinizi verdikten sonra başlangıç web sitesi paketi 1 hafta içerisinde hazırlanır. Sitenin hazırlanışını size verilen linkten takip edebilirsiniz.

Yaptığınız Tasarımda Değişiklik İstiyorum Ücret Öder miyim?
Yapılan web sitesinde tabi ki revizyon hakkınız bulunmaktadır. Ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Bizim için İnternet sitenizin istediğiniz şekilde olması çok önemlidir. 

Diğer web tasarım paketlerini görmek için buraya tıklayın

Benzer Yazılar