Logo Tasarım

Logo tasarım ihtiyacı olanlar için örnekler ve fiyatları. Ankara’da kurumsal kimlik için gerekli olan logonuzu tasarlıyoruz. Bütçenize uygun ücretle logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız sizlerde kampanyamızı kaçırmayın.

Profesyonel ve kaliteli logo tasarımı ile sizler de kurumsal kimliğinizi daha iyi noktalara taşıyabilir ve en azıdan insanların ilgisini çekebilecek bir logo ile İnternet Dünya’sında yerinizi alabilirsiniz. Her kurumun ve her firmanın kendine ait bir logosu vardır. Bu sayede kurumsal kimliği net bir şekilde ortaya koyarak sektörde o şekille tanınmaktadır. Dikkat ederseniz logo değişikliği firmalar tarafından çok fazla tercih edilmez. Çünkü o sektörde uzun süredir hizmet veren markalar başka bir kimliğe sahipmiş gibi insanların karşısına çıkmak istemez ve bu riski almak da gerçekten anlamsız olacaktır.

Kurumsal logo tasarımı için sizler de firmamızdan yardım alabilir ve dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fark yaratan bir çalışma istediğinizi biliyoruz ve eğer aklınızda olan tasarımı bizlere daha net bir şekilde aktarabilirseniz, size en uygun ola logoyu da kısa sürede teslim edebiliriz. Unutmayın ki akılda kalıcı logo demek firmanızın bir adım önde başlaması demektir.

 

Örnek Logo Tasarımları

(daha&helliip;)

önce , esa tarafından

2020 SEO

2020 SEO hizmeti, uzmanı, analizi ve fiyatları kısaca arama motoru optimizasyonu hakkında merak edilen her şey esa.gen.tr’de.

SEO denilince çoğu web tasarım uzmanı tarafından akıllarına sadece Google gelmektedir. Çünkü Türkiye pazarını elinde tutan arama motoru şirketinde sıralamalarda üst taraflarda olmak oldukça karlı ve zahmetli bir iştir. Her geçen gün kendini geliştiren Google SEO için farklı teknikler ve algoritmalar geliştirmektedir. Eskiden yapılan algoritma güncellemeleri tarafımıza bildirilmezken şu sıralarda “Google Search Consele” sayesinde hemen haberimiz olabiliyor.

Kapsam barında, kırmızı çizginin altında gri şekilde 1 yazısı varsa üzerine geldiğinizde:

2020 SEO fiyatları eSa

yazmaktadır. Bu yazı site sıralamalarında etkili olabilecek farklılıklar olduğunu uyarı vermektedir. 2020 yılında dileriz ki Google firması bizler için daha iyi ve yenilikçi paylaşımlar yapar.

(daha&helliip;)

önce , esa tarafından
SEO için site hızı
Ucuz Enerjisan Web Sitesi

UcuzEnerjiSan Web Sitesi Yapıldı

UcuzEnerjiSan web sitesi yapıldı. eSa Web Tasarım olarak dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak isteyen kurumsal firmalara destek vermeye devam ediyoruz. Son olarak dijital Dünya ile tanıştırdığımız Enerjisan firmasının web sitesini teslim etmiş bulunmaktayız.

Enerjisan firma sahibi Hüsrev beyin bize ulaşıp elektrik satış yapan firmasına web sitesi yaptırmak istediğini belirtmesi üzere kendilerini ofisimize davet ettik. Davetimiz sonrası web sitesi için kendi hazırlamış olduğumuz WordPress temasını beğenen Hüsrev bey bu tema üzerinden ilerleyebileceğimizi belirttikten sonra site içeriğinin, site düzeni için başlıklar ve makaleler belirledik. Devamında firma sloganı ve web sitesinin renklerini belirledikten ve web sitesinin ana sayfasını oluşturmaya başladık. Firmadan gelen referans ve iletişim bilgilerini aldıktan sonra web sitesini yapmaya başladık. Tasarım oluşturma sırasında yeşil enerjiyi vurgulamak amacı ile sitenin ana rengini yeşil olacak şekilde ayarlandı. Bir adet yenilenebilir, bir adette yeşil enerji ile ilgili banner fotoğrafları düzenlenip eklendi. 3. Banner olarak ise Enerjisan firmasının çözüm ortağı olan ENERGO-PRO firmasının elektrik üretim tesislerinden aldığımız fotoğrafı yerleştirdik. (daha&helliip;)

önce , esa tarafından

Karagöz Otomotiv Web Sitesi Yapıldı

Karagöz Otomotiv Web Sitesi projesi yapılarak teslim edilmiştir. Müşterimizin isteği üzerine devamlı güncellenebilir WordPress İnternet sitesi oluşturuldu.

Müşterimiz mevcut web sitesini yaptırdığı yerin ciddiyetsiz oluşu nedeniyle tarafımızla görüşme kararı almıştır. Web sitesinde yer yer mobil uyumunda ve grafiksel olarak sorunları bulunmaktaydı. Çalıştığı web tasarım firmasına başvurduğunda çeşitli bahanelerle ulaşım sorunu yaşıyorlardı. Yapılan siteyi inceledikten sonra ve müşteri isteklerini görüştükten sonra kendi yaptığımız WordPress temasını kullanmakta karar kıldık.

Yeni siteyi oluşturmaya başlamadan önce fotoğraf ve yazı eksikliğinin var olduğunu biliyorduk. İşe başlamaya yeni fotoğrafları çekmeye ve makaleler yazmakla başladık. Muzaffer bey ve Gül hanımın istekleri doğrultusunda web sitesinin ana taslağını hazırlayarak kendilerine sunduk. Bu aşamadan sonra müşterilerimiz ve bizim açımızdan işimiz daha da kolaylaştı. Logolarının kalitesiz bir şekilde olduğundan dolayı tarafımızca yeniden yapıldı. Daha sonra sayfanın üst kısmında bulunan menüde hangi sekmelerin olmasına karar verildi. Ana sayfanın üst kısmında 3 adet slayt banner isteniliyordu. İlk bannerda Karagöz otomotiv bir resmi açıklayıcı bir bilgi yer aldı. İkinci bannerda müşterilerine sundukları hizmetler, son bannerda ise anlaşmalı sigorta şirketleri yer alıyor. Muzaffer beyin bize ilk vurguladığı kısım anlaşmalı olduğu sigorta firmalarını ön planda tutmak istemesiydi bizde ana sayfaya kayan fotoğraflar şeklinde geçirmek istedik. Hemen altındaysa refaransları aynı şekilde oluşturduk. (daha&helliip;)

önce , esa tarafından
karagöz otomotiv web sitesi yapıldı
Web sitesi fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları tasarım seçenekleri ve istenilen özelliklere göre değişir. Ankara’da en ucuz web sitesi fiyatları eSa Web Tasarım’da. Hazır web sitesi satın alanlar için ücretsiz hosting ve alan adı kampanyamız mevcut olmaktadır. Bu sayede ekstra ücret ödemeyerek daha fazla Devamı…

önce , esa tarafından