Ankara SEO Ajansı eSa

Ankara SEO

Ankara SEO ajansı eSa web tasarım ile arama motorlarında ilk sayfada yerinizi alın. En iyi Google SEO uzmanı Ankara’da seni bekliyor. Günler geçtikçe, teknoloji geliştikçe ve biz bu yaşama alışmaya başladıkça İnternet’in önemini daha çok anlamaya başlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu aslında sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bir çok yerde makale veya SEO kitabı okumuş olabilirsiniz. Arama motorlarında ki botlarda teknolojiyle beraber daha da akıllandığı için sürekli bu işi takip etmeden bir yerlere gelmeniz oldukça zordur. Bu yüzden iyi SEO uzmanlarına veya ajanslarına başvurmanız, kaçınılmaz hale geliyor.

Çünkü artık biliyoruz ki Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda olmamız işlerimizi ve marka bilinirliğimizi oldukça fazla etkiliyor. İşimize bağlı anahtar kelimeler web sitemizde istenilen hiyerarşiye göre bulundurmak, tüm kaderimi değiştirebiliyor. (daha&helliip;)

İzmir Web Tasarim

İzmir web tasarim ajansı mı arıyorsun? En iyi SEO ve mobil uyumlu profesyonel web sitesi uygun fiyatla eSa’da seni bekliyor hemen ara. Gelişen dünyayla birlikte farklı bir alemin kapılarını aralayan web sitelerine birçok yönden ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiden olduğu gibi yalnızca bir iletişim alternatifi değil, artık şirketlerin sanal dünyadaki şubesi olan sitelerin sahip oldukları özelliklerde kalite standartları açısından farklılık gösterir. Sektörün öncülerinden olan firmamız İzmir Karşıyaka web tasarım ilçesi başta olmak üzere tüm Türkiye’deki firmaların hizmetindedir. Web tasarım firmaları arasında profesyonel ve tecrübeli bir ajansla çalışmayı kim istemez?

Kişisel web sitelerinizi çok daha hızlı bir şekilde hazırlayarak SEO uyumlu olarak hizmete açabilmekteyiz. Uygun fiyatlarla site oluşturmak için bizlerle iletişim kurabilir, SEO konusunda danışmanlık hizmetleri de alabilirsiniz. Bunun haricinde çok daha kapsamlı olan kurumsal site tercihlerinde de rol oynamaktayız. Bilhassa kurumsal kimlik oluşumlarında özgün tasarımlar, ilgi çekici modeller ve renk uyumlu yapılarla çok daha albenisi yüksek kazanımların sahibi olabilirsiniz. Peki, kurumsal bir web site nasıl olmalıdır? (daha&helliip;)

izmir web tasarin ajansı
örnek logo tasarımları

Logo Tasarım

Logo tasarım ihtiyacı olanlar için örnekler ve fiyatları. Ankara’da kurumsal kimlik için gerekli olan logonuzu tasarlıyoruz. Bütçenize uygun ücretle logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız sizlerde kampanyamızı kaçırmayın.

Profesyonel ve kaliteli logo tasarımı ile sizler de kurumsal kimliğinizi daha iyi noktalara taşıyabilir ve en azıdan insanların ilgisini çekebilecek bir logo ile İnternet Dünya’sında yerinizi alabilirsiniz. Her kurumun ve her firmanın kendine ait bir logosu vardır. Bu sayede kurumsal kimliği net bir şekilde ortaya koyarak sektörde o şekille tanınmaktadır. Dikkat ederseniz logo değişikliği firmalar tarafından çok fazla tercih edilmez. Çünkü o sektörde uzun süredir hizmet veren markalar başka bir kimliğe sahipmiş gibi insanların karşısına çıkmak istemez ve bu riski almak da gerçekten anlamsız olacaktır.

Kurumsal logo tasarımı için sizler de firmamızdan yardım alabilir ve dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fark yaratan bir çalışma istediğinizi biliyoruz ve eğer aklınızda olan tasarımı bizlere daha net bir şekilde aktarabilirseniz, size en uygun ola logoyu da kısa sürede teslim edebiliriz. Unutmayın ki akılda kalıcı logo demek firmanızın bir adım önde başlaması demektir.

 

Örnek Logo Tasarımları

(daha&helliip;)

Adana Web Tasarım

Adana web tasarım firması arayanlar için uygun fiyatlarla web sitesi hizmeti eSa’da. Adana’da web tasarım arayışınıza son veriyoruz.

Tüm yapısal durumlarla birlikte İnternet sitelerinizin tasarımlarını gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetinin yüksek olmasından dolayı haklı gururunu yaşamaktadır. Arzu ettiğiniz şartlara uygun bir şekilde özgün tasarımlarımızla istediğiniz web siteleri oluşturmaktayız. Adana Web Tasarım başta olmak üzere tüm ilçelerdeki çeşitli firmalar referansımız olurken aynı zamanda Türkiye’nin tüm illerinden de talepler yapılabilmektedir. İletişime geçmenizle birlikte sahip olduğumuz web tasarım hizmetleri hakkında bilgi alabilir, uygun fiyatlı ve hızlı teslimat garantisiyle SEO uyumlu sitelerinizi teslim alabilirsiniz. (daha&helliip;)

Adan web tasarım firması ve fiyatları
Alışveriş Platformları ile Uyumlu E-Ticaret Sitesi Fiyatı

Alışveriş Platformları ile Uyumlu E-Ticaret Sitesi

Neden E-ticaret Yapmalıyım?

Küçük veya büyük işletme sahibi olmanızın artık hiç bir önemi yok. Artık Türkiye’de ürün satışı yapan her firmanın e-ticaret sitesi olmak zorunda. Çünkü insanlar artık yerel işletmenize gelmeden ürün fiyatlarına ve özelliklerine İnternet üzerinden bakmak istiyor.

Neden Alışveriş Platformları ile Uyumlu E-Ticaret Sitesi?

Sadece mahalleniz değil tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek için alışveriş platformlarıyla uyumlu e-ticaret sitenizi yaptırmanız, markanızın bilinirliği açısından ekstra büyük rol oynayacaktır. Bu sayede satışlarınız gün geçtikçe hızlanacaktır.

Türkiye’de Bilinen En İyi Alışveriş Platformları:

 1. N11
 2. HepsiBurada
 3. Trendyol
 4. GittiGidiyor

Bilinen en iyi alışveriş sitelerini sıraladık peki bunlarla uyumlu web sitesi ne işe yarıyor biliyor musunuz? Hemen anlatayım;

Yüzlerce ürününüz olduğunu düşünün ve web sitenizde ki ürünleri diğer alışveriş sitelerine aktarmak istiyorsunuz. Bu esnada n11, hepsiburada, trendyol ve gittigidiyor gibi alışveriş sitelerine aktarmak istiyorsunuz. Ancak 1000’den fazla ürününüz bulunduğu için ürün ekleme olayı belkide haftalarınızı alacak. Ancak alışveriş siteleriyle uyumlu web siteniz varsa bu işlem sadece 1 saatinizi alabilir.

Alışveriş Platformları ile Uyumlu E-Ticaret Sitesi Fiyatı

(daha&helliip;)

Web Sitesi Tasarımı

Ücretsiz İnternet Sitesi Yapma Yolları Nelerdir?

Web sitesi tasarımı firması olarak Ankara’nın önde gelen ajansı olmak emin olun sandığınızdan daha zor. Bazen bu ücretsiz web sitesi nasıl yapılır? Gibi sorulara cevap vermek zorunda kalıyorsunuz. Sektörde sürekli güncel kalmanız sıralamanızı korumanız anlamına geliyor. Tabi ki paylaştığınız yazıların faydalı olması gerekiyor. Bu yüzden sizlere bu yazımızda bedava web sayfası yapabilmek için nelere ihtiyacımız var? Ve en kolay yollar nelerdir bunları anlatacağım.

Bedava Grafik Tasarım Programları Hangileri?

Tasarım yapmak için aslında herkesin bildiği ve tek yaygın olan program Photoshop’tur. Ancak ücretli tasarım programı olması, çoğu kişi tarafından tercih edilmez. Kuşkusuz en iyi grafik tasarım programı olduğu için 30 günlük deneme sürümünü indirip tasarım yapabilirsin. Peki bedava kullanılan grafik tasarım programları var mı ? Sorusuna cevap olarak:

 1. Inkspace: Ücretsiz vektörel grafik tasarım yazılımı
 2. Gimp: Ücretsiz pixel tabanlı grafik tasarım programı
 3. Vectr: Ücretsiz vektör tabanlı program
 4. Microsoft Paint: Ücretsiz ve en basit tasarım programı

Sıralamış olduğumuz bu 4 programla web siten için ücretsiz tasarım yapabilir, hatta logo oluşturabilirsin.

Web sitesi tasarımı yapma yolları

Uyarı yapmadan geçmek istemiyorum. Grafik tasarımı yaparken de özgünlük çok önemlidir. SEO artık sadece yazılarda değil resimlerde de kilit rol oynamaktadır. Bu yüzden başka yerden resim indirip üzerinde değişiklik yapmanız arama motorları tarafından fark edilir. Tanıtım amaçlı olsa da web sitesi yaparken hayal gücünüzü kullanıp veya fotoğraf çekip özgün görseller oluşturun. Ücretsiz olarak online tasarım siteleri bulunmakta. Nerede olursa olsun bunları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Belirli bir şablon üzerinde herkes tarafından kullanılan resimler sizlere faydadan daha çok zarar verecektir. (daha&helliip;)

Web sitesi tasarımı yapma yolları
Google Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Google Reklam Verme

Google reklam verme işlemi nasıl yapılır? En etkili Google ADS (AdWords) reklamı nasıl verilir? Aklınızda ki tüm sorulara resimli anlatım esa.gen.tr farkıyla hemen başlıyor. Konu altında yer alan video’da sürpriz olarak duyarlı reklam oluşturma örneği sizi bekliyor.

Daha önceki yazımızda sizlere Google AdWords nedir? Ne İşe yarar? hakkında bilgi vermiştik bu yazımızda sizlere Google arama motoruna neden reklam vermeliyiz? Reklamı nasıl verebilirim? Sorularına resimli ve videolu olarak cevap vereceğiz.

Neden Google Reklamı Vermeliyim?

Bilmeniz gereken en önemli faktör insanlar artık neye ihtiyaçları varsa veya ne öğrenmek istiyorlarsa İnternet’ten arayarak hedeflerine ulaşıyor. İnternet’e reklam vererek bizimde yaptığımız aslında tam olarak bu. Özellikle yerel işletmeler için tavsiye ettiğimiz Google arama reklamları, emin olun ki işinizi katlayarak devam edecektir.

Geçtiğimiz günlerde bir müşterim fiyat almak için aradı Ankara Etimesgut’ta elektrikçi ve tesisatçılık iyi yapıyormuş. Web sitesi ve reklam istedi ancak fiyatlarımızı beğenmediği için kabul etmedi. Oysaki anahtar kelimesi Ankara çapında aylık 33.000 kez aranıyordu. Ayağına gelen fırsatı değerlendirmedi.

Google Reklamın Faydaları Nelerdir?

 1. Müşteri potansiyeliniz artar.
 2. Marka bilinirliği sağlar.
 3. Firmaya olan güven artar.
 4. Devamlı yeni müşteri kazanırsınız.

Google Reklam Verme Nasıl Yapılır? (daha&helliip;)