eSa Web Tasarım Paket Logosu
Ankara’da Yeni Açılan Firmalar Web Sitesi Yaptırmak İçin eSa’yı Tercih Ediyor

Her Bütçeye Uygun Web Tasarım Paketleri

Tüm Paketler Logo Tasarım Hediyeli
başlangıç web tasarım paketi resmi
Başlangıç Paketi
Web sitesine yatırım yapmak isteyenler için hazırladığım ilk seçenek başanlangıç web tasarım paketi olmaktadır. İnternet ortamında sadece bir web sitem olsun, ürünlerimin/firmamın tanıtımını yapmak istiyorum diyorsan ve bütçende kısıtlıysa başlangıç paketini seçmeni öneriyorum. 500 mb hosting tek bir sayfa içerisinde yeterli olup seni ekstra masraftan kurtaracaktır. Responsive yani mobil uyumu sayesinde tablet ve telefon gibi tüm cihazlarla uyumlu çalışarak müşterilerinize kolaylık sağlayacaktır. İstediğiniz takdirde web sitesine WhatsApp veya canlı destek entegre edilebilirim. Resmi yazışmaların için 3 adet e-mail adresi açabilirim. Tek sayfa web sitesi içerisinde iletişim formu, Google haritalarda konum, adres bilgileri ve firmanın hizmeti hakkında bilgiler içirebilir.
İlk Sene Ücretsiz Domain & Hosting
fima sitesi paketi resmi
Firma Paketi
Bütçesi düşük firmalar için hazırladığım pakette; veri, fotoğraf ve haber girişi yapacağın admin paneli mevcuttur. Dilediğin zaman web sitenin yönetim paneline girip bilgi paylaşabilirsin. Mysql veri tabanlı bu sistemde girmiş olduğun bilgiler aylık olarak yedeklenir. 1.000 mb'lık hosting sayesinde birçok fotoğraf ve bilgi paylaşımı yapabilirsin. Responsive tasarım ile tüm cihazlara uyumlu olarak çalışmaktadır. Opsiyonel seçim sunduğum canlı destek dilediğiniz zaman ücretsiz olarak sisteme entegre edilebilir. 7 adet e-mail adresine dilediğiniz zaman tarafımca açılır.
Geleceğe Yatırım Yap
firma plus web tasarım paketi resmi
Firma Plus Paketi
Firma plus web sitesi paketi diğer paketlere göre hosting alanı ve e-mail adresi daha fazla olmaktadır. Yetersiz görülebilen durumlarda paket yükseltilebilir veya direk olarak seçim yapılarak başlanabilir. Yine yönetim panelli İnternet sitesi olmakta ve Google Ads reklamları için kullanılabilmektedir. Amacım bütün web sitelerini Ads reklamarlıyla yukarıya taşımaktır. Günümüzde SEO artık tamamen çok masraflı ve zaman almaktadır. Bu nedenle çoğu firma reklam ile tanıtımını veya satışını yapmaktadır. En iyisi ben çeneyi bırakıp size bu paketten kısaca bahsedeyim: 5.000 mb hostingi bir çok bilgi fotoğraf ve yazı saklayabilecek kapasitedir. Yine tüm cihazlarla uyumlu olarak responsive özelliği taşımaktadır. Ücretsiz olarak istersen canlı destek modülü, dilersen WhatsApp destek hattı eklenebilir. 20 adet e-mail ile yazışmalarını güvenli bir şekilde sağlayabilirsin.

Tüm Firmalara Uygun Web Sitesi

Profesyonel Web Tasarım Paketi
Prof Paket
WordPress alt yapısıyla oluşturduğum profesyonel web tasarım paketi yönetim panelindeki zenginliklerle ortaya çıkıyor. Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarıyla uyumlu olarak hazırlıyorum. İçerdiği eklentiler sayesinde çok hızlı çalışmakta ve paket özellikleri gerektiğinden daha yüksektir. Görsel tasarım seçenekleri çok fazla olup, işine uygun seçenekler tarafına sunulup seçim yapıldıktan sonra web sitesinin yapıma başlıyorum. WordPress altyapılı pakette ayarlamalar ve optimizasyon uzun sürdüğü için en geç 15 gün içerisinde teslimat sağlarım. Çoğu firmaya önerdiğim paket aslında bu seçenek. Çünkü site içi SEO ve Google Ads reklamları bir arada uygulandığında çok daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu sayede kısa zamanda web siteniz İnternet'te önemli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerler.

Gelecek İnternet'te. Peki Ya Sen?

Profesyonel Plus Web Tasarım Paketi Resimi
Prof Plus Paket
Profesyonel web tasarım paketinin sınırlarını kaldırarak özgürlüğün kapılarını araladık. Satın alacağın paket içeriside sınırsız hosting ve sınırsız e-mail adresi bulunuyor. Sürekli güncel web sitem olsun istiyorsan, e-mail adreslerinde sınır tanımıyorsan bu paket tam sana göre. Arama motoru optimizasyonu dahil bir çok özelliğe sahiptir. Web tasarımda olmasaı gereken herşeyi bir web sitesi üzerinde topladık. Canlı desteğinden, arama buttonuna, haritasından, e-mail adresine kadar hepsi bir arada.

İzleyici Misin? Yoksa Yatırımcı Mı?

E-ticaret paketi
E-Ticaret Paketi
E-ticaret paketinin içerisinde olması gereken herşeyi oluşturmuş bulunuyorum. WooCommerce alt yapılı e-ticaret sitesinde ürünlerini, xml yükleme modülü sayesinde kısa sürede yükleyebilirsin. Dilersen yüklediğin XML dosyasını Google reklamları için bir tıkla hazırlayabilir ve hemen ürün reklamları veremeye başlayabilirsin. Eğer ki ürünlerin manuel olarak girilmesi gerekiyorsa detaylı yönetim panelinde her ürün için (renk, ağırlık, numara, kargo ücreti vb.) detaylandırma yapabilirsin. Oluşturduğum E-ticaret paketinde kafanı karıştıran bir çok özelliği sıralamak yerine sade olarak anlatmayı tercih ettim. İhtiyacın olan herşeyi en makul fiyata tek pakette birleştirdim. Dilediğin tasarımı seçtikten sonra senin için web siteni hazır ediyoruz. Eğer ürün girişi hakkında hiç bir bilgin yoksa nasıl giriş yapılacağını ve ayarlamaları uzak masaüstü yönetimiyle gösteriyorum. Ürün girişi yapmak için zamanınız yoksa senin yerine bende yapabilirim. Ürün giriş fiyatı istediğin ürün özelliklerine göre değişmektedir.

eSa Web Tasarım Fırsatlar Sunar

İletişim
eSa Web Tasarım'a yani bana ulaşmanız için 2 adet telefon numarası bırakacağım. Ancak işlerin yoğunluğundan dolayı genelde telefonlara bakamıyorum. Bu yüzden sizlerden ricam altta bırakacağım WhatsApp resmine tıklayıp bana ulaşmanızdır. "Söz uçar, yazı kalır."

Ana Sayfa | Referanslarım | Hazır Siteler

Adres: Gazi Osman Paşa Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. 61/10 Sincan/ANKARA Ev Ofis
Telefon: + 90 312 272 0264 - Cep Tel: +90 545 475 7677 - E-Mail Adresi: bilgi@esa.gen.tr

Dilim Değil, Elim Çalışıyor