eSa Web Tasarım Paket Logosu
Ankara’da Yeni Açılan Firmalar Web Sitesi Yaptırmak İçin eSa’yı Tercih Ediyor

Her Bütçeye Uygun Web Tasarım Paketleri

Sanal Dünya'daki Dijital Yüzünüz
başlangıç web tasarım paketi resmi
Başlangıç Paketi
Web sitesine yatırım yapmak isteyenler için hazırladığım ilk seçenek başanlangıç web tasarım paketi olmaktadır. İnternet ortamında sadece bir web sitem olsun, ürünlerimin/firmamın tanıtımını yapmak istiyorum diyorsan ve bütçende kısıtlıysa başlangıç paketini seçmeni öneriyorum. 500 mb hosting WordPress için yeterli olup seni ekstra masraftan kurtaracaktır. Duyarlı tasarım yani mobil uyumu sayesinde tablet ve telefon gibi tüm cihazlarla uyumlu çalışarak müşterilerinize kolaylık sağlayacaktır. Resmi yazışmaların için 1 adet e-mail adresi açabilirim. Web sitesi içerisinde iletişim formu, Google haritalarda konum, adres bilgileri ve firmanın hizmeti hakkında bilgiler içirebilir.
İlk Sene Ücretsiz Domain & Hosting
fima sitesi paketi resmi
Firma Paketi
Bütçesi düşük firmalar için hazırladığım pakette; veri, fotoğraf ve haber girişi yapacağın admin paneli mevcuttur. Dilediğin zaman web sitenin yönetim paneline girip bilgi paylaşabilirsin. Mysql veri tabanlı bu sistemde girmiş olduğun bilgiler aylık olarak yedeklenir. 1.000 mb'lık hosting sayesinde birçok fotoğraf ve bilgi paylaşımı yapabilirsin. Responsive tasarım ile tüm cihazlara uyumlu olarak çalışmaktadır. 5 adet e-mail adresine dilediğiniz zaman tarafımca açılır.
Geleceğe Yatırım Yap
firma plus web tasarım paketi resmi
Firma Plus Paketi
Firma plus web sitesi paketi diğer paketlere göre hosting alanı ve e-mail adresi daha fazla olmaktadır. Yetersiz görülebilen durumlarda paket yükseltilebilir veya direk olarak seçim yapılarak başlanabilir. Yine yönetim panelli İnternet sitesi olmakta ve Google Ads reklamları için kullanılabilmektedir. Amacım bütün web sitelerini Ads reklamarlıyla yukarıya taşımaktır. Günümüzde SEO artık tamamen çok masraflı ve zaman almaktadır. Bu nedenle çoğu firma reklam ile tanıtımını veya satışını yapmaktadır. En iyisi ben çeneyi bırakıp size bu paketten kısaca bahsedeyim: 5.000 mb hostingi bir çok bilgi fotoğraf ve yazı saklayabilecek kapasitedir. Yine tüm cihazlarla uyumlu olarak responsive özelliği taşımaktadır. Ücretsiz olarak istersen canlı destek modülü, dilersen WhatsApp destek hattı eklenebilir. 10 adet e-mail ile yazışmalarını güvenli bir şekilde sağlayabilirsin.

Hazır Web Tasarım Paketleri

Profesyonel Web Tasarım Paketi
Prof Paket
WordPress alt yapısıyla oluşturduğum profesyonel web tasarım paketi yönetim panelindeki zenginliklerle ortaya çıkıyor. Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarıyla uyumlu olarak hazırlıyorum. İçerdiği eklentiler sayesinde çok hızlı çalışmakta ve paket özellikleri gerektiğinden daha yüksektir. Görsel tasarım seçenekleri çok fazla olup, işine uygun seçenekler tarafına sunulup seçim yapıldıktan sonra web sitesinin yapıma başlıyorum. WordPress altyapılı pakette ayarlamalar ve optimizasyon uzun sürdüğü için en geç 15 gün içerisinde teslimat sağlarım. Çoğu firmaya önerdiğim paket aslında bu seçenek. Çünkü site içi SEO ve Google Ads reklamları bir arada uygulandığında çok daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu sayede kısa zamanda web siteniz İnternet'te önemli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerler.

Gelecek İnternet'te. Peki Ya Sen?

Profesyonel Plus Web Tasarım Paketi Resimi
Prof Plus Paket
Profesyonel web tasarım paketinin sınırlarını kaldırarak özgürlüğün kapılarını araladık. Satın alacağın paket içeriside sınırsız hosting bulunuyor. Sürekli güncel web sitem olsun istiyorsan, e-mail adreslerinde sınır tanımıyorsan bu paket tam sana göre. Arama motoru optimizasyonu dahil bir çok özelliğe sahiptir. Web tasarımda olması gereken herşeyi bir web sitesi üzerinde topladık. Canlı desteğinden, arama buttonuna, haritasından, e-mail adresine kadar hepsi bir arada.

İzleyici Misin? Yoksa Yatırımcı Mı?

E-ticaret paketi
E-Ticaret Paketi
E-ticaret paketinin içerisinde olması gereken herşeyi oluşturmuş bulunuyorum. WooCommerce alt yapılı e-ticaret sitesinde ürünlerini kısa sürede yükleyebilirsin. Eğer ki ürünlerin manuel olarak girilmesi gerekiyorsa detaylı yönetim panelinde her ürün için (renk, ağırlık, numara, kargo ücreti vb.) detaylandırma yapabilirsin. Oluşturduğum E-ticaret paketinde kafanı karıştıran bir çok özelliği sıralamak yerine sade olarak anlatmayı tercih ettim. İhtiyacın olan herşeyi en makul fiyata tek pakette birleştirdim. Dilediğin tasarımı seçtikten sonra senin için web siteni hazır ediyoruz. Eğer ürün girişi hakkında hiç bir bilgin yoksa nasıl giriş yapılacağını ve ayarlamaları uzak masaüstü yönetimiyle gösteriyor, dilersen özel ders verebiliyorum. Ürün girişi yapmak için zamanınız yoksa senin yerine bende yapabilirim. Ürün giriş fiyatı istediğin ürün özelliklerine göre değişmektedir.

Hazır Web Sitesi Paketi

İletişim
eSa Web Tasarım'a yani bana ulaşmanız için 2 adet telefon numarası bırakacağım. "Söz uçar, yazı kalır."

Ana Sayfa | Referanslarım | Hazır Siteler

Adres: Gazi Osman Paşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Cd. 61/10, 06932 Sincan/Ankara Home Ofis
Telefon: + 90 545 475 76 77 - E-Mail Adresi: bilgi@esa.gen.tr