Tarafımıza yaptırdığınız en ucuz web sitesi bile geleceğe yatırım olmaktadır. Tamamen geliştirilebilir alt yapı olarak başladığımız tek sayfalık siteler A kalite performansıyla geleceğinize yön vermektedir. Yani site hızı yüksek, kullanıcı duyarlı ve tamamen arama motoru optimizasyonu yapılmıştır şekildedir.

Örneğin tek sayfalık web sitesinizi yaptırdıktan sonra bu sitenin alt sayfaları da olmasını istediniz. Veya sitenizi bloga çevirmek istediniz. Dilerseniz bu web sayfasını E-ticaret sitesi bile yapabiliyoruz. Çünkü yaptığımız ilk sayfayı yapbozun ilk parçası olarak koyuyoruz. Günümüzde ki İnternet sitelerinin önemini kavradıktan sonra müşterilerimiz artık bizi yatırım olarak görmeye başlıyor ve sitelerini daha çok geliştirmek istiyorlar. Sizlerde işiniz için doğru yatırıma Ankara’da bulunan web tasarım firmamıza web sitesi yaptırmakla başlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet Dünya’sının büyümesi İnternet’in cebimize kadar girmesi aslında web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Firmamızı, üretimini yaptığımız ürünleri veya sunduğumuz hizmetleri web sitemizden tanıtmamız aslında müşterilerimizle ilk buluşmamızdır. Çoğu kullanıcı ihtiyacı olan ürüne veya hizmete ilk olarak İnternet’ten araştırarak fikir edinmektedir.

Bizim amacımız ise sizlere Ankara’da Web tasarım hizmeti sunarak müşterilerinizle aranızda ki bağı kurmak. Bu yüzden sloganımız “İnternet Dünya’sında ki Dijital Yüzünüz” olmaktadır.

Firmanız ürün değil de hizmet sunuyor olabilir. Sunduğunuz hizmetler için bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak arasındaki farkları bilmek tabi ki en doğal hakkınız.

Kurumsal bir web sitesinde sadece hizmetlerinizin, ürünlerinizin tanıtımını veya firmanız hakkında haberleri sunabiliriz.

E-ticaret sitesinde ise sunduğunuz hizmetlerin Online pazarlamasını yaparak müşterilerimizin alışveriş yapmasını sağlayabiliriz.

Dilerseniz bu iki özelliği birleştirebilir kurumsal web tasarımın içerisinde mağazanızı açarak tek bir site üzerinde iki hizmeti bir arada sunabiliriz.

Tasarımı tarafımızca hazırlanmış şablonu ve ön görünümü incelenebilir web sitelerine verdiğimiz isim diyebiliriz. İhtiyaç duyulan internet sitesini daha önceden hazır hale getirerek uygun fiyatla satışa sunuyoruz. Bu sayede hem ücretten hem de zamandan kazanarak hızlı web sitesi sahibi olmanıza olanak sağlıyoruz.

Hazır olarak sunulan web tasarımlarda sadece yazı ve görseller değiştirilerek oluşturulmaktadır. Bu sayede en geç 1 hafta içerisinde web siteniz hazır oluyor.

Ekstra bir istek sunulmadığı sürece tüm web sitelerini WordPress kullanarak yapmaktayız. İlk olarak WordPress Nedir? sorsuna yanıt arayanlar için kısaca şu tanımı yapabiliriz: Açık kaynak kodlu ( geliştirilebilir), PHP kodlama dili ile yazılmış, admin panelli bir yazılımdır.

Tercih etme sebeplerimizin en büyük nedeni: yazılım için daha fazla ücret ödememenizi sağlamak ve ihtiyacınız olan web tasarımı en kaliteli şekilde sunmak. WordPress’in sizler için sunduğu bir çok ücretsiz eklenti bulunmaktadır. Bu sayede admin panelinden ekstra ücret ödemeden bir çok özelliğe sahip olabiliyorsunuz.

Ücretsiz bloglardan veya sürükle bırak sistemi sunan bedava site kurma hizmeti veren sayfalardan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak “ucuz etin yahnisi yavan olur” sözünü aklımızda bulundurmak gerekiyor. Ücretsiz hizmet sunan firmalar genelde sizin üzerinizden para kazanarak yollarına devam etmektedir. Sunulan ücretsiz web sitesinde ise sizinle ilgili diğer firmaların reklamları çıkabilir, müşteri kazanmanız yerine müşteri kaybetmenize neden olabilirler. Üstelik bu ücretsiz sunulan hizmette alan adlarına bağımlı olarak kalıyorsunuz.

SEO mevcut web sitenizin arama motorlarının istediği şekilde optimizasyon edilmesine verilen isimdir. Optimizasyon tam olarak yapıldığında Google arama motoru ve diğerlerinde web siteniz ilk sırada yer almaktadır. Bu de işinizin büyük bir oradan büyümesine olanak verir.  SEO: iç SEO ve dış SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. 

İç optimizasyonda: Kod hiyerarşisi ve görsel hiyerarşi Google ve diğer arama motorlarının istediği şekilde yapılır. Başlık, açıklama, H tagları, kalın yazı, italik yazı, yazı uzunluğu ve link yapılanması düzenlenir.

Dış optimizasyonda:  Web sitesine diğer sitelerden verilen link ve yazı köprüleri olmaktadır. Eski zamanlarda bu çok önem arz ederken, Google algoritmalarının değişmesiyle farklı şekillere bürünmektedir. Önceden anahtar kelimeyle web siteniz arasında köprü oluşturduğunuzda kolay bir şekilde yukarı çıkabilirdiniz. Ancak son algoritmalarla beraber arama motorları kullanıcıya yönelik web sitelerini daha önde tutmaktadır.

Arama motorları ve kullanıcılar için oldukça önem arz etmektedir. Duyarlı (responsive) tasarım: Web sitenizin tüm cihazlarla (bilgisayar, tabet ve telefon) uyumlu bir şekilde görüntü vermesine verilen isimdir.

Duyarlı olmayan bir İnternet sitesine giren kullanıcılar içeriklerin çoğunu görebilmek için siteyi büyütmek zorunda kalabilirler veya sağa sola kaymak zorumda kalabilirler. Buda çoğu insanın site gezintisini zorlaştırır.

Bilgisayarı, tableti ve telefonu olan herkes kesinlikle sosyal medya kullanıyordur. Bizim işimiz ise Facebook, Instagram veya YouTube gibi web sitelerinde sosyal medya hesabı bulunan ve yaptığınız işe ilgi gösteren kişilere firmanızın tanıtımını yapmak.

Düşünün ki bir mağaza açmayı düşünüyorsunuz. Cadde üzerinde ki bir dükkan mı tercih edersiniz, yoksa ara sokakta bulunan bir dükkanı mı? Cevabı hepimiz biliyoruz. İşte biz tamda ara sokakta bulunan sitenizi sosyal medya danışmanlığı ile en lüks caddeye taşıyoruz.

Haksız kazançtan uzak duran web tasarım firmamız sizlere en kaliteli web tasarımı en uygun fiyatla sunmaktadır. KDV dahil fiyatlarımız 400 TL’dan başlayıp istenilen kodsal değere ve yapıya göre uçsuz bucaksız olmaktadır. Kaliteli web tasarım yaptırmak istiyorum diyenler için minumum rakam 750 TL’den başlamaktadır. 

Satış yapmak isteyen firmalar için en düşük fiyat 2.000 TL olup yine istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Bizi diğer firmalardan ayıran özellikler sizin işinize kendi işimiz gibi benimsememiz ve buna göre çözümler sunmamızdır. İşinizi büyütmeniz için belki bir web sitesi ihtiyacınız var belki de bir danışmana. İhtiyacınızı sizin yerinize biz belirleyebilir ve ilk adımı hep beraber atabiliriz. Amacımız sadece para kazanmak değil, amacımız müşterilerimizle beraber büyümek.

eSa Web Tasarım olarak işinizi benimsiyor, araştırma yaparak ihtiyaçlarınızın listesini oluşturuyor, yapılması gerekenleri planlıyor ve size sunuyoruz.