eSa Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım
Firmanız için gerekli web sitesini ciddiyetle tasarlıyor ve sizi Online Dünya’da en iyi şekilde yansıtıyoruz. İnternet sitenizi eSa Web Tasarım yaptırın rahat edin.
E-ticaret Web Tasarım
İnternet üzerinden ürünlerini satmak isteyenler için hazırladığımız E-ticaret sitesi paketi ile Google üzerinden kolaylıkla reklam verilebilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsin.
Hazır Web Sitesi
Ön görünümünü detaylıca inceleyebileceğiniz hazır İnternet siteleriyle, kısa süre içerisinde sahip olabileceğin İnternet sitesi tasarım çözümleri sunuyoruz. Üstelik tüm hazır sitelerimiz duyarlı tasarımdır.
Logo Tasarım
Firmanıza en uygun logoyu yapıyoruz. Kurumsal kimliğiniz için akılda kalıcı, etkili ve yaratıcı logoya ihtiyacınız varsa doğru adrestesin.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Instagram, Facebook ve Google reklamları için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Sosyal medya hesapları için banner, story, hikayeler için resimler ve videolar hazırlyoruz.
Kurumsal Kimlik
Şirketiniz için gerekli olan katalog, kartvizit, broşür ve promosyon ürünlerinizin tasarımını ve basımını yapıyoruz. Çevrenizde daha tanınmanız için etkileyici tasarımlar sunuyoruz.

Hazır Web Sitesi Satın Al

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

başlangıç web tasarım paketi Henüz web sitesi bulunmayanlar için uygun fiyatlı web sitesi fırsatı. Tüm paketlerimiz SEO ve Mobil uyumlu ve admin panelli olup, site hızı yüksektir. Düşünmeden yatırım yapılması gereken paket.
firma web tasarım paketiDaha çok yer isteyenler için oluşturulan firma web tasarım paketi. 1000 megabay barındırma alanı ve 5 adet e-mail adresiyle ufak firmalar için ideal. 1 hafta içerisinde hazır web sitesi sahibi olun.
firma plus paketiBüyümekte olan firmalar için 10 adet posta adresi 5000 megabayt alanıyla şirketler tarafından en çok tercih edilen paket. Opsiyonal canlı destek sistemi sayesinde müşterilerle anlık görüşme olanağı.
profesyonel web tasarım paketiProfesyonel web tasarım paketi ile rakiplerinizin önüne geçme fırsatını yakalayın. İnternet sitesinde SEO uyumu çok önemlidir. Rekabet dolu bir piyasada ilaç gibi paket.
profesyonel plus internet sitesi  paketiSınırları kaldıran paket sayesinde hem rakiplerinizle baş edebilir hemde sınırsızca bilgi ve resim paylaşımı yapabilirsiniz. Duyarlı tasarım, sınırsız hosting, WordPress alt yapısı ve benzersiz temasıyla en etkili web tasarım paketi.
e-ticaret paketiİnternet üzerinden satış yapmak isteyenler için oluşturulan e-ticaret paketi sayesinde online müşterilerinizi kaçırmayın.

8 Adımda Web Sitesi Tasarımı

Proje Tanımı

Firmanız için oluşturulması gereken adımları projelendiriyoruz. İhtiyacınız olan web sayfasını tanımlıyoruz.

2. Proje Kapsamı

Sektörünüzle ilgili online araştırma yaparak web sitesi haricinde ki ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Google Ads reklamları, Youtube reklamları, SEO çalışması ve sosyal medya danışmanlığı/reklamı sayesinden işinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

3. Kodlama

Web sitenizi hangi dilde yazılacağına karar veriyoruz. Sektörünüze göre rakiplerinizi analiz ederek İnternet sayfanızı iyileştiriyor daha çok potansiyele kavuşmanızı sağlıyoruz.

4. Görsel Tasarım

Sayfanızın görsellerini yerinde çekiyor veya İnternet’ten temin ediyoruz. Fabrika, ürün veya üretim yerlerinizi fotoğraflıyor. Benzersiz bir site görselleri sunuyoruz.

5. CSS ve HTML

Çekilen fotoğrafları web sitesine yerleştiriyor. Renk, düzen ve hiyerarşiyi oluşturuyoruz. Ana Sayfa ve alt sayfaların düzenini oluşturduktan sonra onayınıza sunuyoruz.

6. Test Süreci

Oluşturulan web sitesinin mobil ve tablet uyumlu olarak çalışıyor mu? Kontrol ediyoruz. Sayfa içerisinde çalışmayan kombinasyonları düzeltiyor yayınlamak üzere hazır hale getiriyoruz.

7. Yayınlama

Eski sisteminizden yedek alınması gereken mail veya bilgileri yedekledikten sonra, mevcut alan adınız varsa yönlendirme yaparak sayfanızı yayınlıyoruz.

8. Teknik Bakım

İlk sene içerisinde ücretsiz teknik destek ve bakım sayesinde İnternet sitenizi garanti altındadır. Sitenizi yayınladıktan sonra gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Site hızınızı yükseltiyor. Resimlerinizi optimize ediyoruz. Aylık olarak web sitenizin yedeğini alıyoruz.

Son Blog Yazıları

Logo Tasarım

Logo tasarım ihtiyacı olanlar için örnekler ve fiyatları. Ankara’da kurumsal kimlik için gerekli olan logonuzu tasarlıyoruz. Bütçenize uygun ücretle logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız sizlerde kampanyamızı kaçırmayın. Profesyonel ve kaliteli logo tasarımı ile sizler de kurumsal kimliğinizi daha iyi noktalara taşıyabilir Devamı…

SEO için site hızı

2020 SEO

2020 SEO hizmeti, uzmanı, analizi ve fiyatları kısaca arama motoru optimizasyonu hakkında merak edilen her şey esa.gen.tr’de. SEO denilince çoğu web tasarım uzmanı tarafından akıllarına sadece Google gelmektedir. Çünkü Türkiye pazarını elinde tutan arama motoru şirketinde sıralamalarda üst taraflarda olmak Devamı…

Ucuz Enerjisan Web Sitesi

UcuzEnerjiSan Web Sitesi Yapıldı

UcuzEnerjiSan web sitesi yapıldı. eSa Web Tasarım olarak dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak isteyen kurumsal firmalara destek vermeye devam ediyoruz. Son olarak dijital Dünya ile tanıştırdığımız Enerjisan firmasının web sitesini teslim etmiş bulunmaktayız. Enerjisan firma sahibi Hüsrev beyin bize ulaşıp elektrik Devamı…

karagöz otomotiv web sitesi yapıldı

Karagöz Otomotiv Web Sitesi Yapıldı

Karagöz Otomotiv Web Sitesi projesi yapılarak teslim edilmiştir. Müşterimizin isteği üzerine devamlı güncellenebilir WordPress İnternet sitesi oluşturuldu. Müşterimiz mevcut web sitesini yaptırdığı yerin ciddiyetsiz oluşu nedeniyle tarafımızla görüşme kararı almıştır. Web sitesinde yer yer mobil uyumunda ve grafiksel olarak sorunları Devamı…

Web sitesi fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları tasarım seçenekleri ve istenilen özelliklere göre değişir. Ankara’da en ucuz web sitesi fiyatları eSa Web Tasarım’da. Hazır web sitesi satın alanlar için ücretsiz hosting ve alan adı kampanyamız mevcut olmaktadır. Bu sayede ekstra ücret ödemeyerek daha fazla Devamı…

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Web Tasarım Yaptırmalıyım?

İnternet Dünya’sının büyümesi İnternet’in cebimize kadar girmesi aslında web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Firmamızı, üretimini yaptığımız ürünleri veya sunduğumuz hizmetleri web sitemizden tanıtmamız aslında müşterilerimizle ilk buluşmamızdır. Çoğu kullanıcı ihtiyacı olan ürüne veya hizmete ilk olarak İnternet’ten araştırarak fikir edinmektedir. Bizim amacımız ise sizlere Ankara’da Web sayfası tasarım hizmeti sunarak müşterilerinizle aranızda ki bağı kurmak. Bu yüzden sloganımız “İnternet Dünya’sında ki Dijital Yüzünüz” olmaktadır.

Kurumsal ve E-Ticaret Sitesi Arasındaki Farklar Nelerdir?

Firmanız ürün değil de hizmet sunuyor olabilir. Sunduğunuz hizmetler için bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak arasındaki farkları bilmek tabi ki en doğal hakkınız. Kurumsal bir web sitesinde sadece hizmetlerinizin, ürünlerinizin tanıtımını veya firmanız hakkında haberleri sunabiliriz. E-ticaret sitesinde ise sunduğunuz hizmetlerin Online pazarlamasını yaparak müşterilerimizin alışveriş yapmasını sağlayabiliriz. Dilerseniz bu iki özelliği birleştirebilir kurumsal web tasarımın içerisinde mağazanızı açarak tek bir site üzerinde iki hizmeti bir arada sunabiliriz.

Hazır Web Sitesi Nedir?

Tasarımı tarafımızca hazırlanmış şablonu ve ön görünümü incelenebilir web sitelerine verdiğimiz isim diyebiliriz. İhtiyaç duyulan internet sitesini daha önceden hazır hale getirerek uygun fiyatla satışa sunuyoruz. Bu sayede hem ücretten hem de zamandan kazanarak hızlı web sitesi sahibi olmanıza olanak sağlıyoruz. Hazır olarak sunulan web tasarımlarda sadece yazı ve görseller değiştirilerek oluşturulmaktadır. Bu sayede en geç 1 hafta içerisinde web siteniz hazır oluyor.

Neden WordPress Kullanıyoruz?

Ekstra bir istek sunulmadığı sürece tüm web sitelerini WordPress kullanarak yapmaktayız. İlk olarak WordPress Nedir? sorsuna yanıt arayanlar için kısaca şu tanımı yapabiliriz: Açık kaynak kodlu ( geliştirilebilir), PHP kodlama dili ile yazılmış, admin panelli bir yazılımdır. Tercih etme sebeplerimizin en büyük nedeni: yazılım için daha fazla ücret ödememenizi sağlamak ve ihtiyacınız olan web tasarımı en kaliteli şekilde sunmak. WordPress’in sizler için sunduğu bir çok ücretsiz eklenti bulunmaktadır. Bu sayede admin panelinden ekstra ücret ödemeden bir çok özelliğe sahip olabiliyorsunuz.

Kendim Web Sitesi Yapabilir miyim?

Ücretsiz bloglardan veya sürükle bırak sistemi sunan bedava site kurma hizmeti veren sayfalardan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ancak “ucuz etin yahnisi yavan olur” sözünü aklımızda bulundurmak gerekiyor. Ücretsiz hizmet sunan firmalar genelde sizin üzerinizden para kazanarak yollarına devam etmektedir. Sunulan ücretsiz web sitesinde ise sizinle ilgili diğer firmaların reklamları çıkabilir, müşteri kazanmanız yerine müşteri kaybetmenize neden olabilirler. Üstelik bu ücretsiz sunulan hizmette alan adlarına bağımlı olarak kalıyorsunuz.

SEO Nedir? Neden İhtiyacımız Var?

SEO mevcut web sitenizin arama motorlarının istediği şekilde optimizasyon edilmesine verilen isimdir. Optimizasyon tam olarak yapıldığında Google arama motoru ve diğerlerinde web siteniz ilk sırada yer almaktadır. Bu de işinizin büyük bir oradan büyümesine olanak verir. SEO: iç SEO ve dış SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. İç optimizasyonda: Kod hiyerarşisi ve görsel hiyerarşi Google ve diğer arama motorlarının istediği şekilde yapılır. Başlık, açıklama, H tagları, kalın yazı, italik yazı, yazı uzunluğu ve link yapılanması düzenlenir. Dış optimizasyonda: Web sitesine diğer sitelerden verilen link ve yazı köprüleri olmaktadır. Eski zamanlarda bu çok önem arz ederken, Google algoritmalarının değişmesiyle farklı şekillere bürünmektedir. Önceden anahtar kelimeyle web siteniz arasında köprü oluşturduğunuzda kolay bir şekilde yukarı çıkabilirdiniz. Ancak son algoritmalarla beraber arama motorları kullanıcıya yönelik web sitelerini daha önde tutmaktadır.

Duyarlı Tasarım Nedir?

Arama motorları ve kullanıcılar için oldukça önem arz etmektedir. Duyarlı (responsive) tasarım: Web sitenizin tüm cihazlarla (bilgisayar, tabet ve telefon) uyumlu bir şekilde görüntü vermesine verilen isimdir. Duyarlı olmayan bir İnternet sitesine giren kullanıcılar içeriklerin çoğunu görebilmek için siteyi büyütmek zorunda kalabilirler veya sağa sola kaymak zorumda kalabilirler. Buda çoğu insanın site gezintisini zorlaştırır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Bilgisayarı, tableti ve telefonu olan herkes kesinlikle sosyal medya kullanıyordur. Bizim işimiz ise Facebook, Instagram veya YouTube gibi web sitelerinde sosyal medya hesabı bulunan ve yaptığınız işe ilgi gösteren kişilere firmanızın tanıtımını yapmak. Düşünün ki bir mağaza açmayı düşünüyorsunuz. Cadde üzerinde ki bir dükkan mı tercih edersiniz, yoksa ara sokakta bulunan bir dükkanı mı? Cevabı hepimiz biliyoruz. İşte biz tamda ara sokakta bulunan sitenizi sosyal medya danışmanlığı ile en lüks caddeye taşıyoruz.

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Haksız kazançtan uzak duran web tasarım firmamız sizlere en kaliteli web tasarımı en uygun fiyatla sunmaktadır. KDV dahil fiyatlarımız 400 TL’dan başlayıp istenilen kodsal değere ve yapıya göre uçsuz bucaksız olmaktadır. Kaliteli web tasarım yaptırmak istiyorum diyenler için minumum rakam 750 TL’den başlamaktadır. Satış yapmak isteyen firmalar için en düşük fiyat 2.000 TL olup yine istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Neden eSa Web Tasarımı Seçmelisiniz?

Bizi diğer firmalardan ayıran özellikler sizin işinize kendi işimiz gibi benimsememiz ve buna göre çözümler sunmamızdır. İşinizi büyütmeniz için belki bir web sitesi ihtiyacınız var belki de bir danışmana. İhtiyacınızı sizin yerinize biz belirleyebilir ve ilk adımı hep beraber atabiliriz. Amacımız sadece para kazanmak değil, amacımız müşterilerimizle beraber büyümek. eSa Web Tasarım olarak işinizi benimsiyor, araştırma yaparak ihtiyaçlarınızın listesini oluşturuyor, yapılması gerekenleri planlıyor ve size sunuyoruz.

Biz Neredeyiz?

İletişim Bilgilerimiz

Adres: İvedik. O.S.B. Mah. 1455. Sok. No: 22/90 Neva Home Offices 3. Kat Yenimahalle / ANKARA

E-mail: bilgi@esa.gen.tr

Telefon: +90 312 272 02 64+90 530 104 06 05